تعداد بازدید : ۷۲۳
کد خبر : ۲۳۷۴۷۴
در تشریح نشست ویژه کمیسیون‌های تخصصی مجلس برای ساماندهی بازار؛
۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۸
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس گفت: مقرر شد تحویل مرغ تنها در کشتارگاه‌ها و با نظارت وزارت صمت صورت بگیرد و این امر تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه داشته باشد.

خواندن ۲دقیقه

تنظیم بازار مرغ+بورس نیوز


به گزارش بورس نیوز، سیدجواد ساداتی‌نژاد در تشریح نشست ویژه کمیسیون‌های تخصصی مجلس برای ساماندهی بازار، اظهار کرد: نشست سه کمیسیون کشاورزی، اقتصادی و صنایع مجلس شورای اسلامی با وزرای صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی با دستور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد تحویل مرغ تنها در کشتارگاه‌ها و با نظارت وزارت صمت صورت بگیرد و این امر تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عرضه مستقیم مرغ در استان‌ها با مدیریت اصناف و استانداران تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه پیدا می‌کند، افزود: از طرفی تصمیم‌گیری‌ها تنها در ستاد تنظیم بازار تهران انجام می‌شود و ستاد تنظیم بازار استان‌ها نمی‌توانند تصمیمی مغایر با تصمیم اصلی اتخاذ کنند. همچنین عرضه مرغ منجمد نیز تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه پیدا خواهد کرد.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در خانه ملت، خاطرنشان کرد: درخصوص واردات ۵۰ هزار تن مرغ نیز باید این مقدار با کمک تولیدکنندگان داخلی تامین شود و با ضمانت وزارت جهاد کشاورزی و با استفاد‌ه از ظرفیت اتحادیه‌ها و تشکل‌های خصوصی به خصوص بسیج اصناف برای توزیع مرغ تا پایان ماه مبارک رمضان برنامه‌ریزی شود و نظارت هم با جدیت توسط تعزیزات صورت بگیرد.

بیشتر بخوانید:

دلال‌بازی نقش اساسی در گرانی میوه دارد

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"درهآور" با موضوع سرمایه به مجمع می‌رود

شرکت دارویی ره‌آورد تامین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ مجمع عمومی فوق‌العاده برگزار خواهد کرد.
سوددهی

سوددهی "ثامید" از آخرین روز شهریورماه

شرکت توسعه و عمران امید زمانبندی پرداخت سود را مشخص کرد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "بسویچ" در نهم ماه آینده

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پارس سویچ در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ برگزار می شود.

"غویتا"۲۱ تومان تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت ویتانا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: