تعداد بازدید : ۱۰۲۲
کد خبر : ۲۳۷۴۸۵
مدیرعامل تاپکیش در گفت‌وگو با بورس نیوز تاکید کرد:
۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۹
مدیرعامل تاپکیش با اینکه شرکت در حوزه محصول و خدمات هر سال برنامه توسعه‌ای دارد، گفت: شرکت در درگیری با کرونا کمترین آسیب را دید و بیش از ۱۰۰ درصد برنامه محقق شد و حاشیه سود به بیش از ۳۴ درصد افزایش یافت.

افزایش ۳۴ درصدی حاشیه سود

حجت آزادبخت در گفت‌وگو با بورس نیوز با اشاره به اینکه شرکت در حوزه محصول و خدمات هر سال برنامه توسعه‌ای دارد، اظهار کرد: سه محصول ماشین حساب، نت باکس و سایر وسایل دیگر به سبد شرکت اضافه می‌شود.

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره تاپکیش افزود: در حوزه پروژه‌ها نیز شرکت دانش ارتقای سیستم ویندوز ۱۰ را روی ۴ مدل خودپرداز را دارد و در حال پیاده سازی است و یکی از شرکت‌های پیشرو در این زمینه هستیم.
وی با اشاره به پروژه‌های ملی این شرکت گفت: پروژه ITS راهداری انجام شده و با جدیت در حال پشتیبانی و توسعه آن هستیم، پروژه‌هایی هم در ایستگاه‌های سی ان جی داریم که در حال پیگیری آن هستیم و به دنبال حضور روی پروژه‌های کلان ملی هستیم.

آزادبخت بیان کرد: در بخش تولید نیز هم در شهرک صنعتی پرند و منطقه آزاد اروند خطوط تولید کارتخوان را راه اندازی کردیم و به دنبال اضافه کردن سایر تجهیزات به بخش تولید هستیم.

مدیرعامل تاپکیش درباره تاثیر کرونا بر فعالیت این شرکت خاطرنشان کرد: کرونا ویروسی بود که کل جهان را در برگرفت و فقط مختص ایران نبود و اگر بگوییم که تاثیر نداشت واقعا اینگونه نبوده است.

وی اظهار کرد: کرونا از ابتدا از سوی شرکت جدی گرفته شد و پروتکل‌های بهداشتی اعلامی از سوی سازمان‌های مربوطه رعایت و غربالگری نیز در این مورد انجام شد.

آزادبخت افزود: شرکت در درگیری با کرونا کمترین آسیب را دید، اما رعایت دستورالعمل، زمان حضور پرسنل که به یک دوم و یک سوم تغییر پیدا کرد اثر گذاشته بود، اما با برنامه ریزی صورت گرفته این موضوع جبران شد و شاهد بودیم که عملکرد بیش از بودجه‌ای که تعیین شده بود رسید و بیش از ۱۰۰ درصد برنامه محقق شد و حاشیه سود به بیش از ۳۴ درصد افزایش یافت.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تلیسه" به انتخاب هیات مدیره می‌اندیشد

مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده شرکت دامداری تلیسه نمونه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ برگزار خواهد شد.

"کی‌بی‌سی" ۱۰ روز آینده به مجمع می‌رود

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت کی بی سی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ برگزار می شود.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود "سفانو" از آخر بهار

شرکت سیمان فارس نو زمان پرداخت سود را اعلام کرد.
تمدید زمان پرداخت سود در

تمدید زمان پرداخت سود در "کدما"

شرکت معدنی دماوند زمان پرداخت سود به سهامداران را تمدید کرد.
زمان پرداخت سوددهی

زمان پرداخت سوددهی "مفاخر" از مهرماه

شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی از زمانبندی سوددهی به سهامداران خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: