تعداد بازدید : ۱۱۹۹
کد خبر : ۲۳۷۷۵۹
آخرین درآمدهای این پتروشیمی بررسی شد؛
۰۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶
بیشترین میزان فروش محصولات "شاروم" در بهمن‌‍‌ماه سال ۹۹ در اختیار بخش «سولفات آمونیوم» با ۴.۱۸۵ تن بوده و «اسید سولفوریک» با ۹۸۵ تن نیز رتبه بعدی را به خود اختصاص داده است.

پتروشیمی ارومیه+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت پتروشیمی ارومیه طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به بهمن ماه سال ۹۹ معادل ۳۵۳,۲۸۶ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره یک‌ماهه مشابه ماه قبل ۲۲ درصد افزایش داشته، «شاروم» با سرمایه ثبت شده ۷۰۰,۰۰۰ میلیون ریال طی عملکرد ۱۱ ماهه سال مالی منتهی به اسفندماه ۹۹ مبلغ ۱,۹۸۷,۶۶۴ میلیون ریال درآمد فروش داشته که نسبت به مدت مشابه ماه قبل ۲۲ درصد رشد داشته است.

عملکرد ماهانه

میزان فروش محصولات "شاروم"

فروش ماهانه

بر پایه این گزارش، پتروشیمی ارومیه در بهمن ماه سال ۹۹ میزان فروش محصولات را طی این دوره برابر با ۶.۵۰۸ تن اعلام کرده که نسبت به ماه گذشته ۲۴ درصد کاهش را تجربه کرده، از ابتدای سال مالی تا انتهای بهمن ماه نیز میزان فروش پتروشیمی شاروم برابر با ۶۲.۹۴۲ تن به ثبت رسیده که ۳۹ درصد رشد را گزارش کرده است.

بیشترین میزان فروش محصولات "شاروم" در بهمن‌‍‌ماه سال ۹۹ در اختیار بخش «سولفات آمونیوم» با ۴.۱۸۵ تن بوده و «اسید سولفوریک» با ۹۸۵ تن نیز رتبه بعدی را به خود اختصاص داده است.

پیش‌بینی تولید سولفات پتاسیم

پیش‌بینی تولید سولفات پتاسیم در سال ۹۹ برای این شرکت معادل ۹ هزار و ۴۰۰ تن بود و برای سال ۱۴۰۰ معادل ۲۸ هزار تن پیش‌بینی شده است.

میزان مورد نیاز کشور حدود ۲۵۰ هزار تن در سال است که ظرفیت اسمی تولید کنندگان داخلی حدود ۱۵۰ هزار تن است با توجه به عدم تولید کامل توسط تولیدکنندگان میزان تولید معمولاً کمتر از رقم فوق است.


بیشتر بخوانید:

افزایش ۳۲ درصدی موجودی نقد "شاروم"

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"درهآور" با موضوع سرمایه به مجمع می‌رود

شرکت دارویی ره‌آورد تامین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ مجمع عمومی فوق‌العاده برگزار خواهد کرد.
سوددهی

سوددهی "ثامید" از آخرین روز شهریورماه

شرکت توسعه و عمران امید زمانبندی پرداخت سود را مشخص کرد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "بسویچ" در نهم ماه آینده

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پارس سویچ در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ برگزار می شود.

"غویتا"۲۱ تومان تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت ویتانا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: