تعداد بازدید : ۱۰۰۷
کد خبر : ۲۳۸۸۸۹
رشد ۸۳ درصد درآمد سالانه این شوینده امیدواری آورد؛
۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۲
بیشترین میزان درآمدی که گروه صنعتی پاکشو گزارش کرده از درآمد حاصل‌شده فروش محصولات در بازار داخلی بوده است.

گروه صنعتی پاکشو + بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، گروه صنعتی پاکشو در گزارش اسفندماه مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده خود را بالغ بر ۴ هزار و ۴۶۶ میلیارد ریال اعلام کرد.

"پاکشو" از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفندماه نیز میزان درآمدی که به دست آورده را حدود ۳۷ هزار میلیارد ریال به ثبت رسانده است.

عملکرد ماهانه پاکشو+بورس نیوز

درآمد‌های عملیاتی "پاکشو" در اسفندماه

درآمدهای شناسایی شده پاکشو+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، میزان درآمدی که گروه صنعتی پاکشو در اسفندماه از خود بر جای گذاشته نسبت به آمارهای منتشر شده در بهمن‌ماه، حاکی از رشد ۶درصد بوده و البته با نگاهی مقایسه‌ای با دوره مشابه سال گذشته نیز می‌توان افزایش درآمد ۷۶درصدی را از این آمارها استخراج کرد.

از سوی دیگر باید به این نکته اشاره داشت که درآمد "پاکشو" از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفندماه نسبت به سال گذشته آن نیز نزدیک به ۸۳درصد افزایش درآمد را برای سهامداران خود به ثبت رسانده و البته درآمد اسفند ماه شرکت ۴۶درصد بیشتر از متوسط فروش سال ۹۹ بوده است.

بیشترین میزان درآمدی که گروه صنعتی پاکشو گزارش کرده از درآمد حاصل‌شده فروش محصولات در بازار داخلی بوده، همچنین بیشترین مقدار درآمدی که "پاکشو" در بازار داخلی کسب کرده از بخش «مایعات» با ۲ هزار میلیارد ریال بوده است.

مقدار فروش محصولات "پاکشو" در اسفندماه

فروش محصولات پاکشو+بورس نیوز

بر اساس این گزارش صورت گرفته، میزان فروش محصولات صنعتی پاکشو در اسفندماه برابر با ۲۶.۹۹۸ تن گزارش‌شده که نسبت به ماه گذشته ۴ درصد افزایش فروش را تجربه کرده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز کمتر از یک درصد کاهش را به همراه داشته، همچنین مقدار فروش محصولات "پاکشو" از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفندماه برابر با ۲۷۴.۶۳۴ تن به ثبت رسیده که شاهد رشد ۲۱ درصد نسبت به سال گذشته بوده است.

بیشترین میزان فروش صنعتی پاکشو در بازار داخلی بوده که عمده‌‎ترین محصول به فروش رفته «مایعات» با ۱۷.۳۲۲ تن بوده است.

لازم به ذکر است که مقدار سرمایه ثبت‌شده "پاکشو" طی دوره ۱۲ ماهه منتهی به اسفندماه به میزان ۴ هزار میلیارد ریال بوده است.

ثبت افزایش سرمایه

همچنین باید به آخرین افشای اطلاعات "گروه صنعتی پاکشو " نیز اشاره داشت که افزایش سرمایه را برای سهامداران اطلاع‌رسانی کرده است.

این شرکت درصدد آن بوده تا افزایش سرمایه‌ای ۱۱۰۰ درصدی را از محل سود انباشته مبلغ ۲۳۸,۵۶۴ میلیون ریال و مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها مبلغ ۴۳,۷۶۱,۴۳۶ میلیون ریال را عملیاتی کند.

بر همین اساس باید اشاره داشت که سرمایه فعلی شرکت برابر با ۴,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال بوده و با احتساب مبلغ افزایش سرمایه، این سرمایه به ۴۴,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال خواهد رسید.


  • بیشتر بخوانید:

افزایش ۱۱۳ درصدی درآمد "پاکشو"

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سرمایه

سرمایه "ددام" فقط ۲۵ درصد افزایش یافت

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ برگزار شد.
آغاز سوددهی

آغاز سوددهی "فجر" از ابتدای تیرماه

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان زمان پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.

"ثعتما" سرمایه را ۱۰۰ درصد افزایش داد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری ساختمانی اعتماد گستر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ برگزار شد.

"غمینو" ۶۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت صنایع غذایی مینو شرق در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: