کد خبر : ۲۳۹۰۳۶
۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸
بیت کوین مهم‌ترین ارز دیجیتال در سراسر دنیاست که رشد چشم‌گیرش عده‌ی زیادی را به فعالیت در این حوزه وا داشته است. حالا بیت کوین با کاهش ۸.۵ درصدی در یک روز، از ابتدای ماه فوریه تا کنون، بیشترین کاهش را تجربه کرده است.

خواندن ۲دقیقه

دومین سقوط بزرگ بیت کوین+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، ارز‌های دیجیتال این روز‌ها به یکی از موارد سرمایه گذاری در سراسر دنیا تبدیل شده‌اند. اگرچه درآمد حاصل فعالیت در این زمینه زیاد بوده، اما باید با آگاهی کامل وارد آن شد تا ضرر‌های هنگفتی را برای ما به همراه نداشته باشد.

بیت کوین مهم‌ترین ارز دیجیتال است که مدت‌هاست در حال رشد بوده و با رشد عجیب و رکورد زدن‌های متوالی‌اش، افراد زیادی را به سمت خود جذب کرده است. با وجود این رشد اخیر، ساعتی پیش این ارز دیجیتال سقوط بسیار زیادی را تجربه کرد.

به گزارش وب سایت بلومبرگ، اگر سقوط ۱۵.۱ درصدی و رسیدن ارزش بیت کوین به ۵۱۷۰۷ دلار را در نظر نگیریم، امروز بیت کوین کاهش ۸.۵ درصدی و رسیدن ارزشش به میزان ۵۵۸۱۰ دلار، را تجربه کرد. این کاهش، بزرگ‌ترین ریزش بیت کوین از ماه فوریه تا به امروز بوده است. برخی معتقدند که این ریزش به دلیل برخورد احتمالی خزانه داری ایالات متحده آمریکا در رابطه با پول شویی از طریق ارز‌های دیجیتال بوده است.

نمودار سقوط بیت کوین+بورس نیوز

بیشترین کاهش ارزش بیت کوین از ماه فوریه تا کنون -
بیت کوین که ارزش بازار آن بیشتر از ۱ تریلیون دلار است، بزرگترین ارز دیجیتال دنیا هست. این ارز دیجیتال توانسته است در یک سال گذشته رشد ۸۰۰ درصدی را تجربه کند. باید اشاره کنیم که در هفته‌ی پیش توانست به رکورد ۶۴۸۶۹.۷۸ دلار برسد.


  • بیشتر بخوانید:
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"آبادا" در مجمع ۵۶ تومان تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت تولید نیروی برق آبادان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ برگزار شد.
به سهامداران

به سهامداران "شپترو" در مجمع سود نرسید

مجمع عمومی عادی شرکت پتروشیمی آبادان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵برگزار شد.

"تاپکیش" در مجمع هیات مدیره جدید انتخاب کرد

مجمع عمومی شرکت تجارت الکترونيک پارسيان کيش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "شلیا" به گوش می‌رسد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت مواد ویژه لیا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۳برگزار خوهد شد.
تقسیم سود ۱۰۰۵ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۱۰۰۵ ریالی در مجمع "لخانه"

مجمع عمومی لوازم خانگی پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ با حضور سهامداران به صورت حضوری و آنلاین، در سالن کنفرانس این شرکت در دفتر مرکزی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: