کد خبر : ۲۳۹۲۸۹
عملکرد این شرکت لبنی بررسی شد؛
۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰
بیشترین میزان درآمدی که شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی در فروردین‌ماه به دست آورده از محل فروش «انواع پنیر» با ۱۵۱.۶۰۳ میلیون ریال بوده است.

شیر پاستوریزه آذربایجان غربی+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده طی دوره یک‌ماهه را برابر با ۵۷۷.۵۳۰ میلیون ریال اعلام کرده و "غشاذر" میزان سرمایه ثبت‌شده طی دوره ۱۲ ماهه منتهی به اسفندماه ۱۳۹۹ بالغ‌بر ۱.۲۳۲ میلیارد ریال گزارش کرده، همچنین طی فروردین‌ماه میزان فروش محصولات خود را ۴.۸۹۸ تن به ثبت رسانده است.

عملکرد ماهانه غشاذر+بورس نیوز

درآمد‌های عملیاتی "غشاذر" در فروردین‌ماه

درآمدهای عملیاتی غشاذر+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، مقدار درآمدی که شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی در فروردین‌ماه ۱۴۰۰ کسب کرده نسبت به ماه گذشته ۳۲ درصد افزایش را شاهد بوده و همچنین در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۱۳۳ درصد افزایش درآمد را تجربه کرده است.

بیشترین میزان درآمدی که شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی در فروردین‌ماه به دست آورده از محل فروش «انواع پنیر» با ۱۵۱.۶۰۳ میلیون ریال بوده و رتبه بعدی را نیز محصول «انواع آبمیوه» به خود اختصاص داده است.

مقدار فروش محصولات "غشاذر" در فروردین‌ماه

فروش محصولات فروردین غشاذر+بورس نیوز

بر اساس این گزارش، مقدار فروش محصولات شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی همان‌طور که گفته شد برابر با ۴.۸۹۸ تن بوده که نسبت به ماه گذشته ۱۴ درصد افزایش فروش را تجربه کرده و همچنین در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۲۹ درصد رشد را به دنبال داشته است.

بیشترین میزان فروش محصول در فروردین‌ماه در اختیار «انواع دوغ» با ۱.۴۴۰ تن بوده و جایگاه بعدی را پس از آن «انواع آبمیوه» به خود اختصاص داده است.


  • بیشتر بخوانید:

«دوغ» در صدر فروش "غشاذر"

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" زشگزا " در مسیر پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت شیر و گوشت زاگرس شهرکرد به سهامداران سود پرداخت می کند.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود "وتعاون" از مهرماه

شرکت بیمه تعاون از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

" فاذر " مجددا به مجمع می رود

مجمع عمومی شرکت صنایع آذرآب در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ برگزار می‌شود.
مجمع

مجمع "صبا " ۱۹۳ تومان تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری صبا تامین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: