تعداد بازدید : ۳۲۱
کد خبر : ۲۳۹۵۳۰
۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳
ارزش بازار گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۰، با افزایش ۴۰ میلیارد و ۴۳۷ میلیون ریال به یک هزار و ۲۸۴ میلیارد و ۹۲۵ میلیون ریال رسید.

خواندن ۲ دقیقه

سمگا+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران با سرمایه ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین‌ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۳۴۲ میلیارد و ۵۶۵ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک هزار و ۲۴۴ میلیارد و ۴۸۸ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۶۹ میلیارد و ۴۹۶ میلیون ریال به یک هزار و ۵۱۲ میلیارد و ۶۱ میلیون ریال رسید.

ارزش گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران نیز با افزایش ۴۰ میلیارد و ۴۳۷ میلیون ریال معادل یک هزار و ۲۸۴ میلیارد و ۹۲۵ میلیون ریال محاسبه شد.

"سمگا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۳ میلیارد و ۸۰۹ میلیون ریال به مبلغ ۳ میلیارد و ۵۸۶ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۲۳ میلیون ریال زیان کسب کرد.

گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران طی دوره یک ماهه منتهی به فروردین ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۷۳ میلیارد و ۳۰۵ میلیون ریال خریداری کرد.


  • بیشتر بخوانید:

"سمگا" ۲۰ درصد سهام واگذار کرد

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تملت" دست به جیب می شود

شرکت تامین سرمایه بانک ملت از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
زمان برگزاری مجمع

زمان برگزاری مجمع "دکیمی" تعیین شد

مجمع عمومی عادی شرکت صنعتی کیمیدارو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ برگزار خواهد شد.

"غپینو" آماده مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت صنعتی پارس مینو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ برگزار می‌شود.
تطابق اساسنامه

تطابق اساسنامه "سرچشمه" در مجمع

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: