تعداد بازدید : ۷۰۸
کد خبر : ۲۳۹۶۴۲
۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۴
طرح "نوآ" که از اسفندماه ۹۹ با مشارکت پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی و ۱۸ مرکز نوآوری مستقر در این دانشگاه کار خود را آغاز کرده، به نیمه راه خود رسیده و در چرخه شتابدهی بسیار فشرده و کپسولی قرار دارد تا تیم‌های راه یافته به دوره‌های منتورینگ تخصصی و عمومی بتوانند به استاندارد‌های لازم برای دستیابی به یک استارت‌آپ موفق برسند.

خواندن ۲ دقیقه

طرح نوآ+ بورس نیوز


به گزارش بورس نیوز، علی‌اصغر سعدآبادی، عضو هیات علمی و رییس مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه جلسات منتورینگ نوآ با ۷۸ تیم در دو سطح تخصصی و کسب و کار درحال برگزاری است، اظهار کرد: تاکنون ۵ دانشکده کامپیوتر، علوم زیستی، اقتصاد، پژوهشکده علوم شناختی و پژوهشکده علوم و فناوری‌های پزشکی با ۱۷ تیم در ۳۹ جلسه، منتورینگ خود را به پایان رسانده اند.

وی افزود: تعداد ۷۱ جلسه منتورینگ تخصصی برای تیم‌ها تعیین شده است که از این تعداد ۵۷ جلسه برگزار شده است، همچنین تعداد ۷۶ جلسه منتورینگ کسب و کار برای تیم‌ها برنامه ریزی شده است که تاکنون ۴۶ جلسه آن با ۷ منتور حوزه کسب و کار برگزار شده و مابقی جلسات در حال برگزاری است.

سعدآبادی بااشاره به اینکه ۱۰۳ جلسه از ۱۴۷ جلسه منتورینگ برنامه یزی شده در دوره نوآ برگزار شده است، ادامه داد: بعد از اتمام دوره منتورینگ در چهار روز جلسات pretest نوآ از ۲۶ اردیبهشت تا ۲۹ اردیبهشت برای سنجش طرح‌ها و رد یا قبول آن‌ها برای ورود به demoday نوآ با حضور مسئولان و رؤسای مراکز نوآوری در تاریخ و ساعت‌های مقرر شده هر دانشکده/پژوهشکده به صورت مجازی برگزار خواهد شد، تیم‌هایی که طرحشان رد شوند، از این دوره حذف خواهند شد و تیم‌هایی که طرحشان پذیرفته شود، به Demoday راه پیدا کرده و برای ارائه به سرمایه گذار و جذب سرمایه آماده خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: در نهایت تیم‌هایی که بتوانند این دوره را بگذرانند و شاخص‌های لازم را کسب کنند، در فاز نهایی رویداد و در جلسه داوری که با حضور شخصیت‌های برجسته اکوسیستم نوآوری کشور در روز سوم خرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد، شرکت کرده و در صورت برگزیده شدن از حمایت‌های طرح نوآ بهره‌مند خواهند شد.

رییس مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی گفت: به تیم برتر طرح نوآ مبلغ یک میلیارد ریال تسهیلات پرداخت خواهد شد.


  • بیشتر بخوانید:
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تطابق اساسنامه

تطابق اساسنامه "سرچشمه" در مجمع

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ برگزار شد.

"غدشت" در اندیشه تغییر هیات مدیره است

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت دشت مرغاب در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ برگزار می شود.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود "همراه" از خردادماه

شرکت ارتباطات سیار ایران زمان پرداخت سود به سهامدارانش را اعلام کرد.
به پرداخت ملت به ازای هر سهم ۱۰۷۹ ریال سود تقسیم کرد

به پرداخت ملت به ازای هر سهم ۱۰۷۹ ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به ۳۰ اسفند سال ۱۳۹۹ شرکت «به‌پرداخت‌ ملت» با حضور بیش از ۸۶ درصد از سهامداران و به ریاست داریوش روحی؛ معاون مالی و پشتیبانی هلدینگ «فناوران هوشمند بهسازان فردا» برگزار شد.
سود ۱۳۰۰ ریالی در جیب سهامداران

سود ۱۳۰۰ ریالی در جیب سهامداران "شدوص"

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت دوده صنعتي پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: