تعداد بازدید : ۳۷۳
کد خبر : ۲۳۹۶۷۰
بازگشت روند معاملات محصولات ایرالکو به بیش از ۱.۳۰۰ میلیارد ریال؛
۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۳
در این هفته ۲.۲۰۰ تن شمش آلومینیومی عرضه گردید که ۱.۷۸۰ تن تقاضا برای آن ثبت گردید. نرخ متوسط هر تن محصول به ۵۵۷ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال رسید.

آلومینیوم ایران + بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت آلومینیوم ایران در هفته منتهی به ۷ اردیبهشت ماه سال جاری موفق به کسب درامد عملیاتی ۱ هزار و ۳۲۷ میلیارد ریالی شده است. افزایش حجم معاملات محصولات شمش خالص و شمش آلیاژی منجر به افزایش ارزش معاملات این شرکت نسبت به هفته شده است.

در این هفته ۲.۲۰۰ تن شمش آلومینیومی عرضه گردید که ۱.۷۸۰ تن تقاضا برای آن ثبت گردید. نرخ متوسط هر تن محصول به ۵۵۷ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال رسید که در حدود ۱ درصد بیشتر از هفته قبل محسوب می‌گردد. ارزش معاملات این محصول به ۹۹۱ میلیارد و ۷۷۶ میلیون ریال رسیده است.

روند معاملات محصول بیلت آلومینیومی همچنان ضعیف و ناچیز است. از ۵۰۰ تن عرضه بیلت، تنها ۶۰ تن تقاضا ثبت گردید. نرخ متوسط هر تن از این محصول نیز به ۶۰۹ میلیون ریال رسید که در حدود ۳ درصد بیشتر از هفته گذشته است.

همچنین در هفته قبل ۳۳۰ تن محصول شمش آلیاژی توسط این شرکت عرضه گردید که با تقاضای مشابهی مواجه گردید. نرخ متوسط هر تن از این محصول نیز به ۶۰۳ میلیون ریال رسید و ارزش معاملات آن نیز به ۱۹۹ میلیارد ریال رسید.

در نمودار زیر روند شش ماهه نرخ دو محصول شمش و بیلت آلومینیوم این شرکت ارائه شده است. همان گونه که در نمودار زیر نیز مشخص است تقریبا از اواخر اسفند ماه شاهد رشد پیوسته قیمت‌ها هستیم.

نرخ محصولات فایرا+بورس نیوز


  • بیشتر بخوانید:

افزایش سرمایه ۸۵ درصدی "فایرا"

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سرمایه

سرمایه "ددام" فقط ۲۵ درصد افزایش یافت

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ برگزار شد.
آغاز سوددهی

آغاز سوددهی "فجر" از ابتدای تیرماه

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان زمان پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.

"ثعتما" سرمایه را ۱۰۰ درصد افزایش داد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری ساختمانی اعتماد گستر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ برگزار شد.

"غمینو" ۶۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت صنایع غذایی مینو شرق در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: