کد خبر : ۲۳۹۷۵۵
۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۲
بانک سینا با پیاده سازی زیرساخت‌ها و بسترهای نوین بانکی، امکان بهره مندی از خدمات بانکی در تمامی ساعات شبانه روز را برای شرکت ها، سازمانها و موسسات نیز فراهم آورده است.

خواندن ۲ دقیقه

خدمات متنوع و مکانیزه بانک سینا+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، در کنار خدمات متنوعی که ویژه مشتریان حقیقی از سوی این بانک تدارک دیده شده، شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز می‌توانند از این امکانات استفاده کنند.

شرکت‌های حقوقی با استفاده از وب‌سرویس‌های تهیه شده توسط بانک سینا می‌توانند نسبت به دریافت اقلام اطلاعاتی مورد نیاز خود به صورت سیستمی اقدام کنند یا سامانه‌های حسابداری و مالی خود را به سپرده نزد بانک سینا به صورت اتوماتیک متصل نمایند. از این طریق امکان دریافت صورت حساب و انجام عملیات انتقال وجه‌های عادی، پایا و ساتنا متناسب با نرم افزار‌های کاربری مشتری وجود دارد و برای دریافت خدمات یادشده نیازی به استفاده از نرم‌افزارهایی، چون اینترنت بانک، همراه بانک یا تلفنبانک نیست.

همچنین امکان واریز حقوق کارکنان سازمان‌ها و شرکت‌های طرف قرارداد به صورت مکانیزه در شعب بانک سینا و از طریق ارائه فایل گروهی به سادگی قابل انجام است. تلفنبانک حقوقی نیز از جمله خدماتی است که امکان دریافت صورتحساب از طریق فکس، اعلام موجودی حساب و دیگر خدمات را برای مشتریان حقوقی فراهم می‌کند.

شرکت‌ها و سازمان‌هایی هم که ملزم به پرداخت سود سهامداران هستند می‌توانند از طریق ارائه فایل، سود سهامداران خود را در شعب بانک سینا پرداخت کنند. با استفاده از خدمت ثبت دستور پرداخت گروهی پایا هم انتقال وجه‌های گروهی به سپرده سایر بانک‌ها می‌تواند تنها به صورت فایل ارائه شده و دستور پرداخت آن ثبت شود.


  • بیشتر بخوانید:

اوج‌گیری مجدد «درآمد تسهیلات اعطایی» "وسینا" / رشد ۳۸ درصدی درآمدهای سالانه

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" وسبحان " به سوددهی افتاد

شرکت سرمایه گذاری سبحان زمان سوددهی به سهامداران را اعلام کرد.
سوددهی

سوددهی " واعتبار " از نخستین ماه زمستان

شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
در مجعم

در مجعم " غمهرا " ۴۱۲ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت گروه تولیدی مهرام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "لپیام" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت گسترش صنایع پیام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: