تعداد بازدید : ۱۴۱۱
کد خبر : ۲۳۹۹۲۲
ادامه روزهای بغرنج بورس؛
۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۵
در حالی بورس روز‌های بغرنج و عجیبی را پشت سر می‌گذارد که اگر رئیس و مدیر را بالا سر خود نمی‌دید شاید اوضاع به مراتب بهتری داشت.

ریزش شاخص و مدیران پرمدعا

به گزارش بورس نیوز، امروز نیز بازار طبق روال معمول به روند ریزشی خود ادامه داد و شاخص در آستانه سقوط به کانال یک میلیون و ۱۶۰ هزار واحدی است تا فعالان بازار بیش از پیش از این بازار ناامید شوند.

اوج این همه بی تدبیری و بی کفایتی از مدیریت سازمان بورس در سرو سامان دادن بازار سرمایه شاهکار است، به راستی آیا وضع بازار بدون داشتن رئیس و مدیر بدتر از شرایط فعلی بود که اکنون با داشتن این همه مدیر که جز حرف درمانی و وعده دادن هنر دیگری ندارند.

به سادگی هر چه تمام‌تر سطح حمایتی یک میلیون و ۱۸۶ هزار واحدی فرو ریخت هر چند در طول میسر اُفت پیش رو حمایت‌های محدودی در سطوح تقریبی یک میلیون و ۱۶۷ هزار واحد و یکی میلیون و ۱۳۵ هزار واحد در پیش است، اما به مرور شاخص به یک میلیون و ۹۰ هزار و یک میلیون و ۵۰ هزار واحد اُفت خواهد کرد و این در شرایطی است که  صفوف فروش سنگین نیستند.

اندیکاتور‌های پیشرو از جمله Rsi در کلیت بازار و در سهام مورد توجه بازار در سطوح تقریبی ۳۰ و احد و در بیشتر موارد در محدوده ۲۰ تا ۲۲ واحد است که نشاندهنده اوج هیجان فروش و در کف بودن قیمت‌ها در بخش مهمی از بازار است.

بورس روز‌های عجیبی را پشت سر می‌گذارد بدون کوچکترین حمایتی و در این بازار آشفته هنوز سهامدارانی هستند در پایین‌ترین قیمت ممکن در صف فروش نشسته اند و برخی دیگر نیز به امید فرصت مناسب از خرید خودداری می‌کنند و در چنین وضعیتی که بازار در آن گرفتار شده نباید انتظار تغییر روال در آن بود.


بیشتر بخوانید:

یک درصدی که هر روز آب می رود

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سرمایه

سرمایه "ددام" فقط ۲۵ درصد افزایش یافت

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ برگزار شد.
آغاز سوددهی

آغاز سوددهی "فجر" از ابتدای تیرماه

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان زمان پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.

"ثعتما" سرمایه را ۱۰۰ درصد افزایش داد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری ساختمانی اعتماد گستر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ برگزار شد.

"غمینو" ۶۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت صنایع غذایی مینو شرق در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: