کد خبر : ۲۴۰۵۴۶
افزایش مقادیر و نرخ‌های فروش و تعدیل ۷۳درصدی سود خالص؛
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۹
رشد بیش از ۶۰ درصدی مبالغ فروش و مجموع درآمدها، این شرکت موفق به تعدیل ۷۳ درصدی و افزایش بیش از ۱.۱۹۴ میلیارد ریالی سود خالص در سال مالی ۱۳۹۹ ر مقایسه با سال مالی گذشته گردیده است.

داروسازی رازک+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در شرایطی که ادامه دار شدن صف‌های سنگین فروش در شرکت‌های کوچک و بعضا شرکت‌های بزرگ به یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌ها و نگرانی‌های فعالان و سهامداران در روز‌ها و ماه‌های اخیر مبدل گردیده، معاملات منفی و افت قیمت در نماد درازک نیز منجر به ناامیدی سهامدارانش شده است.

عملکرد سالانه درازک+بورس نیوز

براساس گزارش حسابرسی نشده سال مالی ۱۳۹۹ شرکت دارویی رازک، این شرکت با تکیه با رشد بیش از ۱۰ درصدی مقادیر فروش و البته رشد بیش از ۶۰ درصدی مبالغ فروش و مجموع درآمدها، این شرکت موفق به تعدیل ۷۳ درصدی و افزایش بیش از ۱.۱۹۴ میلیارد ریالی سود خالص در سال مالی ۱۳۹۹ ر مقایسه با سال مالی گذشته گردیده است.

از نکات قابل‌توجه صورت‌های مالی حسابرسی نشده سال ۱۳۹۹ این شرکت در مقایسه با عملکرد سال گذشته، رشد قابل‌ملاحظه نرخ‌های فروش ویال‌های دامی و سهم بالای این محصول از مجموع کل سود ناخالص هست، همان‌گونه که در جدول فوق ملاحظه می‌گردد.

شرح درآمد داروسازی رازک+بورس نیوز

حاشیه سود ناخالص بالای ویال‌های دامی داخلی که منجر به شناسایی سود ناخالص ۲.۶۷۶ میلیارد ریالی در این گروه گردیده در کنار افزایش مقادیر و نرخ‌های فروش سایر گروه‌ها از اصلی‌ترین آیتم‌های سودآوری این شرکت در سال ۱۳۹۹ هست.


  • بیشتر بخوانید:

«درازک» درصدد توسعه خطوط تولید

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"ساذری" در مجمع سود نداد

مجمع عمومی شرکت آذریت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
مجمع

مجمع "ولراز" هیچ سودی نداشت

مجمع عمومی شرکت لیزینگ رازی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "کحافظ" به صدا درآمد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کاشی و سرامیک حافظ در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار می‌شود.

"پاکشو" در مجمع ۲۰۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت گروه صنعتی پاکشو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: