کد خبر : ۲۴۰۵۴۶
افزایش مقادیر و نرخ‌های فروش و تعدیل ۷۳درصدی سود خالص؛
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۹
رشد بیش از ۶۰ درصدی مبالغ فروش و مجموع درآمدها، این شرکت موفق به تعدیل ۷۳ درصدی و افزایش بیش از ۱.۱۹۴ میلیارد ریالی سود خالص در سال مالی ۱۳۹۹ ر مقایسه با سال مالی گذشته گردیده است.

داروسازی رازک+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در شرایطی که ادامه دار شدن صف‌های سنگین فروش در شرکت‌های کوچک و بعضا شرکت‌های بزرگ به یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌ها و نگرانی‌های فعالان و سهامداران در روز‌ها و ماه‌های اخیر مبدل گردیده، معاملات منفی و افت قیمت در نماد درازک نیز منجر به ناامیدی سهامدارانش شده است.

عملکرد سالانه درازک+بورس نیوز

براساس گزارش حسابرسی نشده سال مالی ۱۳۹۹ شرکت دارویی رازک، این شرکت با تکیه با رشد بیش از ۱۰ درصدی مقادیر فروش و البته رشد بیش از ۶۰ درصدی مبالغ فروش و مجموع درآمدها، این شرکت موفق به تعدیل ۷۳ درصدی و افزایش بیش از ۱.۱۹۴ میلیارد ریالی سود خالص در سال مالی ۱۳۹۹ ر مقایسه با سال مالی گذشته گردیده است.

از نکات قابل‌توجه صورت‌های مالی حسابرسی نشده سال ۱۳۹۹ این شرکت در مقایسه با عملکرد سال گذشته، رشد قابل‌ملاحظه نرخ‌های فروش ویال‌های دامی و سهم بالای این محصول از مجموع کل سود ناخالص هست، همان‌گونه که در جدول فوق ملاحظه می‌گردد.

شرح درآمد داروسازی رازک+بورس نیوز

حاشیه سود ناخالص بالای ویال‌های دامی داخلی که منجر به شناسایی سود ناخالص ۲.۶۷۶ میلیارد ریالی در این گروه گردیده در کنار افزایش مقادیر و نرخ‌های فروش سایر گروه‌ها از اصلی‌ترین آیتم‌های سودآوری این شرکت در سال ۱۳۹۹ هست.


  • بیشتر بخوانید:

«درازک» درصدد توسعه خطوط تولید

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
صدای مجمع

صدای مجمع "غکورش" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت صنعت غذایی کورش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "شفن" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی فن آوران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ برگزار خواهد شد.

"انرژی" آماده برگزازی مجمع شد

مجمع عمومی شرکت بورس انرژی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ برگزار خواهد شد.

"خمحور" در دوم تیرماه به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت تولید محور خودرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
فوری/ ورود رئیسی به تالار بورس سعادت آباد
آیت‌الله رئیسی، کاندیدای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری امروز سهامداران بازار سرمایه را سورپرایز کرد و به تالار بورس سعادت آباد رفت.