کد خبر : ۲۴۱۰۶۱
معاملات آخرین هفته اردیبهشت انجام شد؛
۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱
در هفته‌ای که گذشت، ۸۹ هزار و ۵۷۳ قرارداد آتی زعفران نگین به ارزشی بیش از ۱۲۲۱ میلیارد و ۴۷۸ میلیون ریال در سه سررسید تیر، شهریور و آبان ۱۴۰۰ منعقد شد.

خواندن ۲ دقیقه

 بورس کالا+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، در جریان معاملات آخرین هفته از اردیبهشت ماه ۱۴۰۰، معامله گران تعداد ۱۲۰ هزار و ۹۳۶ قرارداد آتی را بر پایه ۵ دارایی پایه زعفران نگین و پوشال، پسته، زیره سبز و نقره و در ۱۰ سررسید معاملاتی منعقد کردند و ارزش ۱۸۳۱ میلیارد و ۴۱۶ میلیون ریالی را در بازار مشتقه بورس کالای ایران به ثبت رساندند.

بر اساس این گزارش، در هفته‌ای که گذشت، ۸۹ هزار و ۵۷۳ قرارداد آتی زعفران نگین به ارزشی بیش از ۱۲۲۱ میلیارد و ۴۷۸ میلیون ریال در سه سررسید تیر، شهریور و آبان ۱۴۰۰ منعقد شد.

در دو سررسید شهریور و آبان ماه نیز تعداد ۴۳۹۹ قرارداد آتی زعفران پوشال در حالی منعقد شد که ارزش ۴۴.۸ میلیارد ریالی را در پی داشت.

۱۴۳ قرارداد آتی پسته برای تحویل در دو سررسید خرداد و مرداد ماه امسال منعقد شد و ارزش بیش از ۲۳ میلیارد و ۱۰۸ میلیون ریالی برای آن رقم خورد.

ثبت انعقاد ۳۵۸ قرارداد آتی زیره سبز برای تحویل در خرداد ماه سال جاری با ارزش تقریبی ۲۲ میلیارد ریالی نتیجه معاملات آخرین هفته معاملاتی دارایی مذکور در اردیبهشت ماه بود.

معامله گران در این هفته با انعقاد ۲۶ هزار و ۴۶۳ قرارداد آتی نقره در سررسید‌های خرداد و مرداد ماه ارزشی نزدیک به ۵۲۰ میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال را رقم زدند.


  • بیشتر بخوانید:

افت مجدد تقاضا برای کاتد ملی مس در هفته پایانی اردیبهشت ماه

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" وسبحان " به سوددهی افتاد

شرکت سرمایه گذاری سبحان زمان سوددهی به سهامداران را اعلام کرد.
سوددهی

سوددهی " واعتبار " از نخستین ماه زمستان

شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
در مجعم

در مجعم " غمهرا " ۴۱۲ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت گروه تولیدی مهرام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "لپیام" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت گسترش صنایع پیام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: