۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۲
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با اعلام ثبت رکورد ماهیانه در واحد احیا مستقیم، ثبت این رکورد را به همکاران و ذینفعان فولاد هرمزگان تبریک گفت.

خواندن ۲ دقیقه

فولاد هرمزگان+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با اعلام ثبت رکورد ماهیانه در واحد احیا مستقیم، ثبت این رکورد را به همکاران و ذینفعان فولاد هرمزگان تبریک گفت.

وی در تشریح این رکورد‌ها گفت: در اردیبهشت ماه یک رکورد ماهیانه تولید آهن اسفنجی توسط مدول A به میزان ۸۳،۰۸۲ تن به دست آمد که رکورد قبلی آن به میزان ۸۱،۰۴۰ تن در فروردین ماه به دست آمده بود. رکورد مهم اردیبهشت ماه نیز تولید ماهیانه آهن اسفنجی توسط هر دو مدول به میزان ۱۶۳،۵۲۳ تن بوده و رکورد قبلی نیز به میزان ۱۶۱،۶۲۰ تن در فروردین ماه کسب شده بود.

معروفخانی با اشاره به شعار تولید، مانع زدایی‌ها و پشتیبانی‌ها تصریح کرد: با تشکیل کمیته‌های تحول، موانع تولید در فولاد هرمزگان شناسایی شده است. این موانع را اگر به دودسته درون سازمانی و برون سازمانی تقسیم کنیم برای بخش درون سازمانی با ترسیم اقدامات استراتژیک و هدف گذاری‌ها، برنامه ریزی دقیقی برای رفع این موانع در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: به طور مثال در واحد احیا مستقیم در صدد هستیم با افزایش ریت تولید و کاهش توفقات، تولید آهن اسفنجی را در سال جاری به یک میلیون و ۷۲۰ هزار تن برسانیم که ۷۰ هزار تن بالاتر از ظرفیت اسمی این واحد بوده اما برای رفع موانع تولید در بخش برون سازمانی نیاز به پشتیبانی‌های سایر نهاد‌ها بوده، یکی از این موارد در حوزه برق و گاز به عنوان یکی از ارکان اصلی تولید بوده که در مقاطعی از سال با قطعی و کمبود روبرو هستیم. امید است با هدف کمک به تولید و اقتصاد مقاومتی، این پشتیبانی‌ها از فولاد هرمزگان به عنوان یک صنعت مادر صورت پذیرد و ما شاهد قطعی و کمبود نباشیم.

معروفخانی کمبود برق و گاز را از دلایل اصلی کاهش تولید و حسارت به خطوط تولید و تجهیزات دانست و تاکید کرد:البته این مانع، بر خلاف فرمایشات مقام معظم رهبری است.

مدیرعامل فولاد هرمزگان برنامه توسعه در همه واحد‌ها را از برنامه‌های اصلی فولاد هرمزگان در راستای افزایش تولید عنوان کرد.


  • بیشتر بخوانید:

روابط عمومی قوی، موفقیت سازمان را به همراه دارد

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"وبشهر" در تدارک برگزاری مجمع

مجمع عمومی شرکت توسعه صنایع بهشهر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ برگزار خواهد شد.

"فنورد" در ۴ روز آینده به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت نورد و تولید قطعات فولادی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ برگزار خواهد شد.
گردهمایی سهامداران

گردهمایی سهامداران "کپرور" در ماه آینده

مجمع عمومی شرکت فرآوری زغال سنگ پروده طبس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ برگزار می‌شود.
سهامداران آگاه باشند که مجمع

سهامداران آگاه باشند که مجمع "بوعلی" نزدیک است

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی بوعلی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ برگزار می‌شود.

"آبادا" در مجمع ۵۶ تومان تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت تولید نیروی برق آبادان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: