کد خبر : ۲۴۱۱۸۰
۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۳
معاون مدیرعامل شرکت توزیع برق جنوب استان تهران گفت: با کشف ۲ مزرعه استخراج پول مجازی «بیت کوین» طی یک ماه گذشته در شهرک شمس آباد، ۱۹۷ دستگاه ماینر کشف و ضبط شد.

خواندن ۲ دقیقه

ماینر+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، معاون مدیرعامل شرکت توزیع برق جنوب استان تهران گفت: با کشف ۲ مزرعه استخراج پول مجازی «بیت کوین» طی یک ماه گذشته در شهرک شمس آباد، ۱۹۷ دستگاه ماینر کشف و ضبط شد.

داود رحیمی، معاون مدیرعامل شرکت توزیع برق جنوب استان تهران اظهار کرد: یکی از مزرعه‌های کشف شده با ۱۱۲ دستگاه ماینز در یک واحد تولیدی بود که از برق ارزان قیمت صنعتی برای استخراج ارز دیجیتال استفاده می‌کرد و مزرعه دیگر نیز با ۸۵ دستگاه از برق تجاری استفاده می‌کرد.

وی عنوان کرد: با توجه به اهمیت موضوع و جلوگیری از سوء استفاده سودجویان از مناطق کشاورزی و صنعتی برای استخراج غیرمجاز پول مجازی، بازرسی‌های مستمر توسط نهاد‌های نظارتی اجرا و با متخلفان برابر قانون برخورد می‌شود.

رحیمی با اشاره به اینکه تعرفه برق کشاورزی و صنعتی از تجاری و خانگی ارزان‌تر محاسبه می‌شود، بیان کرد: تعرفه پایین قیمت برق صنعتی و کشاورزی موجب شده افراد سودجو این مراکز را برای انجام فعالیت‌های خود انتخاب کنند.


  • بیشتر بخوانید:
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"ساذری" در مجمع سود نداد

مجمع عمومی شرکت آذریت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
مجمع

مجمع "ولراز" هیچ سودی نداشت

مجمع عمومی شرکت لیزینگ رازی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "کحافظ" به صدا درآمد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کاشی و سرامیک حافظ در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار می‌شود.

"پاکشو" در مجمع ۲۰۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت گروه صنعتی پاکشو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: