کد خبر : ۲۴۱۲۶۷
در گفت‌وگو با بورس‌نیوز تاکید شد:
۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۶
از معاملات سهام، نوسان نگرفته و سودی نکرده ایم و اتفاقا از این معاملات، زیان هم کرده ایم. ۸ برابر شدن هزار میلیارد تومان، اشتباه است.

مدیرعامل صندوق تثبیت بازار: سودی نکرده‌ایم...

به گزارش بورس نیوز، مدیرعامل صندوق تثبیت بازار در بخشی از مصاحبه امروز خود با یکی از رسانه های بازار سرمایه، گفته اند "در آذر ماه سال گذشته هزار میلیارد تومان به این صندوق واریز شده که در چهار ماه این هزار میلیارد تومان را ۸ بار خرید و فروش کردیم و به ۸ برابر رسانده ایم..." این اظهار نظر ایشان این شائبه را ایجاد کرده که صندوق تثبیت بازار از معاملات سهام سود کرده و هزار میلیارد تومان را به ۸ هزار میلیارد تومان رسانده است!

محمد ابراهیم آقابابایی مدیرعامل صندوق تثبیت بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس نیوز در این خصوص بیان کرد: منظور از ۸ بار خرید و فروش با این هزار میلیارد تومان این بوده که با این پول، ۸ بار اقدام به خرید خرد سهام کرده ایم و بعد اقدام به فروش در بازار بصورت بلوکی کرده ایم. بنابراین هزار میلیارد تومان، ۸ بار گردش مالی داشته و گردش معاملات صندوق تثبیت بازار تقریبا ۸ هزار میلیارد تومان بوده است. از معاملات سهام، نوسان نگرفته و سودی نکرده ایم و اتفاقا از این معاملات، زیان هم کرده ایم. ۸ برابر شدن هزار میلیارد تومان، اشتباه است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"آبادا" در مجمع ۵۶ تومان تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت تولید نیروی برق آبادان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ برگزار شد.
به سهامداران

به سهامداران "شپترو" در مجمع سود نرسید

مجمع عمومی عادی شرکت پتروشیمی آبادان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵برگزار شد.

"تاپکیش" در مجمع هیات مدیره جدید انتخاب کرد

مجمع عمومی شرکت تجارت الکترونيک پارسيان کيش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "شلیا" به گوش می‌رسد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت مواد ویژه لیا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۳برگزار خوهد شد.
تقسیم سود ۱۰۰۵ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۱۰۰۵ ریالی در مجمع "لخانه"

مجمع عمومی لوازم خانگی پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ با حضور سهامداران به صورت حضوری و آنلاین، در سالن کنفرانس این شرکت در دفتر مرکزی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: