کد خبر : ۲۴۱۴۱۳
عملکرد ماهانه فولاد هرمزگان جنوب در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰؛
۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۴
بیشترین درآمدی که در این ماه به دست آورده از محصول «اسلب» با ۲۳.۳۲۸ میلیارد ریال بوده، همچنین میزان نرخ فروش این محصول ۱۴۴.۳۳۱.۹۰۴ ریال گزارش‌شده است.

فولاد هرمزگان+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت فولاد هرمزگان جنوب در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ماه سال جاری میزان درآمد‌های شناسایی‌شده طی دوره یک‌‎ماهه را برابر با مبلغ ۲۳.۳۳۰ میلیارد ریال گزارش کرده که فقط در بازار داخلی این درآمد حاصل‌شده، مجموع درآمد‌های به‌دست‌آمده از ابتدای سال مالی تا پایان اردیبهشت‌ماه این شرکت فولادی به میزان ۳۳.۰۸۳ میلیارد ریال بوده، میزان سرمایه ثبت‌شده این شرکت فولادی ۲۵ هزار میلیارد ریال اعلام‌شده است.

عملکرد ماهانه هرمز+بورس نیوز

درآمد‌های شناسایی‌شده فولاد هرمزگان جنوب

روند درآمدهای فولاد هرمزگان+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، شرکت فولاد هرمزگان جنوب در پایان اردیبهشت‌ماه سال جاری میزان درآمدی که کسب کرده نسبت به ماه گذشته با افزایش ۱۳۹ درصدی روبه‌رو بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز با رشد سنگین ۵۵۲ درصدی مواجه بوده، بیشترین درآمدی که در این ماه به دست آورده از محصول «اسلب» با ۲۳.۳۲۸ میلیارد ریال بوده، همچنین میزان نرخ فروش این محصول ۱۴۴.۳۳۱.۹۰۴ ریال گزارش‌شده است.

مقدار فروش محصولات شرکت "هرمز"

روند فروش محصولات هرمز+بورس نیوز

بر اساس این گزارش صورت گرفته، شرکت فولاد هرمزگان جنوب در پایان اردیبهشت‌ماه سال جاری میزان فروش محصولات خود را طی این دوره برابر با ۱۶۳.۴۳۳ تن اعلام کرده که حجم عمده‌ای از این مقدار فروش در اختیار «اسلب» با ۱۶۱.۶۳۴ تن بوده است.

مقدار فروش محصولات فولاد هرمزگان جنوب نسبت به ماه گذشته افزایش ۱۲۶ درصدی را به دنبال داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۱۰۲ درصد رشد را تجربه کرده، از ابتدای سال مالی تا پایان اردیبهشت‌ماه میزان فروش محصولات این شرکت فولادی به میزان ۱۸۷.۷۶۵ تن اعلام‌شده که نسبت به سال گذشته ۵۲ درصد افزایش را به دنبال داشته است.


  • بیشتر بخوانید:

افزایش درآمد ۸۲ درصدی "هرمز"

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"غشهد" به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت شهد ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ برگزار می‌شود.
افزایش سرمایه ۶۳ درصدی

افزایش سرمایه ۶۳ درصدی "وایران" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت لیزینگ ایرانیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ برگزار شد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "رکیش" در دهم تیرماه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارت اعتباری ایران کیش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ برگزار می شود.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "فخاس" به گوش می‌رسد

مجمع عمومی شرکت مجتمع فولاد خراسان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: