کد خبر : ۲۴۱۶۲۶
مدیرعامل ایریسا مطرح کرد:
۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۳
مدیرعامل شرکت ایریسا هدف از امضای تفاهم‌نامه فولاد مبارکه با شرکت ایرانسل را فراهم‌سازی بستر فولاد مبارکه هوشمند در سال ۱۴۰۴ دانست و گفت: برای تحقق طرح تحول دیجیتال در فولاد مبارکه پروژه‌های مرتبط با خطوط تولید این شرکت هوشمندسازی می‌شوند.

خواندن ۲ دقیقه

فولاد مبارکه+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، رسول سرائیان، مدیرعامل ایریسا در آیین امضای تفاهمنامه فولاد مبارکه و ایرانسل اظهار کرد: امروز نخستین تفاهم‌نامه تحول دیجیتال فولاد مبارکه با ایرانسل امضا می‌شود که با امضای این تفاهم‌نامه شبکه ارتباطی جزیره‌ای به یک شبکه ارتباطی یک‌پارچه و هماهنگ تبدیل خواهد شد.

وی هدف از امضای این تفاهم‌نامه را فراهم‌سازی بستر فولاد مبارکه هوشمند در سال ۱۴۰۴ دانست و افزود: برای تحقق طرح تحول دیجیتال در فولاد مبارکه پروژه‌های مرتبط با خطوط تولید این شرکت هوشمندسازی می‌شوند.

مدیرعامل شرکت ایریسا خاطرنشان کرد: برای تحقق چشم‌انداز ۵ ساله طرح تحول دیجیتال فولاد مبارکه و انقلاب چهارم صنعتی نقشه راه هوشمندسازی این شرکت به ما می‌گوید که چگونه باید این مسیر ۵ ساله را طی کنیم.

وی بیان کرد: حوزه‌های شناختی طرح لجستیک هوشمند در کمیته راهبری فولاد مبارکه به تصویب رسید و هوشمندسازی پایش حمل سرباره در این شرکت به عنوان نخستین زیرشاخه لجستیک هوشمند با امضای تفاهم‌نامه با ایرانسل عملیاتی خواهد شد.

سرائیان با بیان این که کار مشترک با بدنه لایه‌های اجرایی و عملیاتی، یکی از بهترین اتفاقاتی است که توسط ایریسا و فولاد مبارکه در حال انجام است، عنوان کرد: در ۱۵ بهمن سال ۹۹، مناقصه طرح تحول دیجیتال فولاد مبارکه با حضور ۵ شرکت برگزار شد و نهایتاً شرکت ایرانسل در مناقصه برگزیده شد که امروز افتخار این را داریم که نخستین قرارداد تحول دیجیتال را با شرکت ایرانسل امضا می‌کنیم.

وی اذعان داشت: توسعه نسل پنجم ارتباطی و اینترنت ضروری است، نسل پنجم از نظر سرعت در مقیاس میلیونی پوشش‌دهی دارد که طرح تحول دیجیتال نیز با فازبندی در کمیته راهبری فازبندی گردیده است.

مدیرعامل ایریسا ادامه داد: یکی از اصول مهم برای تحقق فولاد +۲۲ اتصال تمام بخش‌های شرکت فولاد مبارکه در شبکه‌ای هماهنگ و یک‌پارچه است که با اجرای نخستین گام در ریل‌گذاری تحقق سند تحول دیجیتال در کمتر از ۳ ماه دیگر شرکت فولادمبارکه به عنوان نخستین واحد صنعتی کشور تحت پوشش شبکه ارتباطی نسل پنجم قرار می‌گیرد.

وی با بیان این که با اجرای طرح تحول دیجیتال در فولاد مبارکه، شبکه ارتباطی جزیره‌ای در فولاد مبارکه به شبکه ارتباطی یک‌پارچه و هماهنگ تبدیل می‌شود، یادآور شد: شرکت فولاد مبارکه برنامه‌ای ۵ ساله در راستای هوشمندسازی این شرکت تعریف کرده و در تلاش است با اجرای این برنامه به شرکتی هوشمند مبتنی بر نسل چهارم اقتصادی تبدیل شود.


  • بیشتر بخوانید:

امضاء تفاهمنامه ایجاد شبکه ۵G میان فولاد مبارکه و ایرانسل

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" وسبحان " به سوددهی افتاد

شرکت سرمایه گذاری سبحان زمان سوددهی به سهامداران را اعلام کرد.
سوددهی

سوددهی " واعتبار " از نخستین ماه زمستان

شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
در مجعم

در مجعم " غمهرا " ۴۱۲ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت گروه تولیدی مهرام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "لپیام" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت گسترش صنایع پیام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: