کد خبر : ۲۴۱۶۴۶
۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۵
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با توجه به دستور رییس جمهوری نسبت به قطع تمامی مراکز مجاز رمز ارز تا پایان شهریور ماه، دومرکز متخلف تولید رمز ارز مجاز پلمب شد.

خواندن ۲ دقیقه

پلمب دو مرکز متخلف تولید رمزارز مجاز در سیستان و بلوچستان

به گزارش بورس نیوز، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: دو مرکز متخلف تولید رمزارز مجاز در بازرسی دادیار حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب و مدیران برق ناحیه یک و ۲ در شهرک صنعتی زاهدان کشف و پلمب شد.

خلیل عوض‌زاده، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان اظهار کرد: ۳۰ تیم توزیع نیروی برق با یک اقدام عملیاتی و به صورت سرزده از تمامی مراکز تولیدی و صنعتی فعال و غیر فعال شهرک صنعتی زاهدان بازدید کردند.

وی بیان کرد: کشف و ضبط مراکز رمزارز غیرمجاز و رصد غیرفعال بودن مراکز مجاز تولید رمز ارز، از جمله اهداف مهم این بازرسی بود.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با توجه به دستور رییس جمهوری نسبت به قطع تمامی مراکز مجاز رمز ارز تا پایان شهریور ماه، دومرکز متخلف تولید رمز ارز مجاز پلمب شد.

وی از مردم سیستان وبلوچستان خواست تا با معرفی مراکز غیر مجاز رمز ارز در پایداری شبکه برق خانگی و مراکز درمانی همراهی کنند.

عوض زاده خاطرنشان کرد: همچنین شهروندان می‌توانند با معرفی مراکز رمز ارز غیر مجاز طبق دستورالعمل تا سقف ۲۰ میلیون تومان از پاداش در نظر گرفته شده در این بخش بهره‌مند شوند.


  • بیشتر بخوانید:

اگر جلوی ماینر‌ها را بگیریم مصرف برق مدیریت می‌شود

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"آبادا" در مجمع ۵۶ تومان تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت تولید نیروی برق آبادان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ برگزار شد.
به سهامداران

به سهامداران "شپترو" در مجمع سود نرسید

مجمع عمومی عادی شرکت پتروشیمی آبادان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵برگزار شد.

"تاپکیش" در مجمع هیات مدیره جدید انتخاب کرد

مجمع عمومی شرکت تجارت الکترونيک پارسيان کيش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "شلیا" به گوش می‌رسد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت مواد ویژه لیا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۳برگزار خوهد شد.
تقسیم سود ۱۰۰۵ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۱۰۰۵ ریالی در مجمع "لخانه"

مجمع عمومی لوازم خانگی پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ با حضور سهامداران به صورت حضوری و آنلاین، در سالن کنفرانس این شرکت در دفتر مرکزی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: