کد خبر : ۲۴۱۶۴۷
۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸
افزایش واکسیناسیون و بهبود تدریجی فعالیت اقتصادی در ایالات متحده از ابتدای سال ۲۰۲۱ به افزایش تقاضای بنزین در ایالات متحده کمک کرده است.

به گزارش بورس نیوز، متوسط قیمت خرده فروشی بنزین معمولی در ایالات متحده در ۲۴ ماه می، دوشنبه قبل از آخر هفته روز یادبود (memorial day)، ۳.۰۲ دلار به ازای هر گالن بود که بالاترین قیمت بنزین قبل از روز یادبود از سال ۲۰۱۴ است

انجمن اتومبیلرانی آمریکا انتظار دارد بیش از ۳۷ میلیون نفر در این آخر هفته روز یادبود به سفر بپردازند و از ۲۷ می‌تا ۳۱ می ۵۰ مایل یا بیشتر مسافت طی کنند. پیش بینی می‌شود ۳۴ میلیون نفر از ۳۷ میلیون نفر سفر با ماشین را در مقایسه با هواپیما، قطار و روش‌های دیگر سفر انتخاب کنند. این میزان مسافرت با ماشین ۵۲ ٪ افزایش نسبت به روز یادبود سال ۲۰۲۰ را نشان می‌دهد، زمانی که فقط ۲۳ میلیون نفر با اتومبیل سفر کردند (کمترین تعداد از سال ۲۰۰۰).

افزایش تقاضای بنزین در ایالات متحده

افزایش واکسیناسیون و بهبود تدریجی فعالیت اقتصادی در ایالات متحده از ابتدای سال ۲۰۲۱ به افزایش تقاضای بنزین در ایالات متحده کمک کرده است. با این وجود، تولید بنزین در پالایشگاه با افزایش تقاضای همراه نبوده است، زیرا در ماه‌های اخیر توقف‌های برنامه ریزی نشده در پالایشگاه‌ها و خط لوله انتقال رخ داده است، که به افزایش قیمت خرده فروشی بنزین کمک کرده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"غشهد" به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت شهد ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ برگزار می‌شود.
افزایش سرمایه ۶۳ درصدی

افزایش سرمایه ۶۳ درصدی "وایران" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت لیزینگ ایرانیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ برگزار شد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "رکیش" در دهم تیرماه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارت اعتباری ایران کیش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ برگزار می شود.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "فخاس" به گوش می‌رسد

مجمع عمومی شرکت مجتمع فولاد خراسان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: