۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۶
مسوول بسیج دانشجویی دانشکده فنی شهید باهنر زاهدان گفت: رقابت‌های استارت‌آپ با موضوع فناوری‌های روز دنیا ویژه دانشجویان دانشگاه‌های زاهدان برگزار می‌شود.

خواندن ۲ دقیقه

رقابت‌های استارت‌آپی+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، ابوالفضل امیریان، مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی شهید باهنر زاهدان با اشاره به اینکه رقابت میان تیم‌های ایده‌پردازی خواهران و برادران به تفکیک شکل خواهد گرفت اظهار کرد: در چارچوب این برنامه یک دوره آموزشی ۲ روزه به صورت مجازی با حضور اساتیدی از پارک علم و فناوری و دانشگاه تدارک دیده شده تا دانشجویان با روند رسیدن به ایده آشنا شوند.

وی افزود: هدف از برگزاری این رویداد آشنایی با الفبای کارآفرینی متناسب با مسائل سیستان و بلوچستان گسترش شکل‌گیری کار تیمی و گروهی، شناسایی و توانمندسازی دانشجویان علاقه‌مند و ایجاد کسب‌وکار‌های نو است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی شهید باهنر زاهدان بر تعامل با انجمن‌های علمی و دیگر ارکان مرتبط با حوزه پژوهش و فناوری تأکید و خاطرنشان کرد: استفاده از توان و ظرفیت‌های موجود در دانشگاه‌ها در حل مسائل بسیار راهگشا و موثر خواهد بود.

وی افزود: بانک کارآفرین، پارک علم و فناوری و دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای از ایده‌های برتر این رویداد تا مرحله رسیدن به محصول و تجاری‌سازی حمایت خواهند کرد.


  • بیشتر بخوانید:
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کوثر " آماده برگزاری مجمع می شود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه کوثر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار خواهد شد.

" غنوش " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نوش مازندران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ برگزار خواهد شد.
تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع " کدما "

مجمع عمومی شرکت معدنی دماوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" کرمان " در نخستین روز آذر به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمايه گذاري توسعه و عمران استان کرمان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پمپ بنزین‌های بسته تا دقایقی دیگر باز می‌شوند
سخنگوی وزارت نفت: برخی پمپ‌بنزین‌ها با از مدار خارج شدن شبکه هوشمند، خودشان اقدام به توقف عرضه بنزین کرده‌اند که این جایگاه‌ها تا دقایقی دیگر برای عرضه بنزین آزاد در مدار قرار می‌گیرند.