۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۶
مسوول بسیج دانشجویی دانشکده فنی شهید باهنر زاهدان گفت: رقابت‌های استارت‌آپ با موضوع فناوری‌های روز دنیا ویژه دانشجویان دانشگاه‌های زاهدان برگزار می‌شود.

خواندن ۲ دقیقه

رقابت‌های استارت‌آپی+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، ابوالفضل امیریان، مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی شهید باهنر زاهدان با اشاره به اینکه رقابت میان تیم‌های ایده‌پردازی خواهران و برادران به تفکیک شکل خواهد گرفت اظهار کرد: در چارچوب این برنامه یک دوره آموزشی ۲ روزه به صورت مجازی با حضور اساتیدی از پارک علم و فناوری و دانشگاه تدارک دیده شده تا دانشجویان با روند رسیدن به ایده آشنا شوند.

وی افزود: هدف از برگزاری این رویداد آشنایی با الفبای کارآفرینی متناسب با مسائل سیستان و بلوچستان گسترش شکل‌گیری کار تیمی و گروهی، شناسایی و توانمندسازی دانشجویان علاقه‌مند و ایجاد کسب‌وکار‌های نو است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی شهید باهنر زاهدان بر تعامل با انجمن‌های علمی و دیگر ارکان مرتبط با حوزه پژوهش و فناوری تأکید و خاطرنشان کرد: استفاده از توان و ظرفیت‌های موجود در دانشگاه‌ها در حل مسائل بسیار راهگشا و موثر خواهد بود.

وی افزود: بانک کارآفرین، پارک علم و فناوری و دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای از ایده‌های برتر این رویداد تا مرحله رسیدن به محصول و تجاری‌سازی حمایت خواهند کرد.


  • بیشتر بخوانید:
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سود ۳۰۰ تومانی در جیب سهامداران

سود ۳۰۰ تومانی در جیب سهامداران " سپید "

مجمع عمومی شرکت سپید ماکیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود " رانفور " از اول مهرماه

شرکت خدمات انفورماتیک اززمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
سهامداران

سهامداران " رکیش " به مجمع دعوت شدند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارت اعتباری ایران کیش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار می‌شود.
مجمع

مجمع " سخواف " سودی نداشت

مجمع عمومی شرکت سیمان مجد خواف در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: