۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۰

ایجاد کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار آبزیان
۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۵۳

یکی از کانون‌هایی که با حمایت دفتر هماهنگی دانش، صنعت و بازار معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری ایجاد شده، کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار آبزیان، است.

ساخت موشک چندبارمصرف با فناوری چاپ سه بعدی
۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۴۷

یک استارت آپ فضایی تصمیم دارد تمام قسمت‌های یک موشک چند بار مصرف را با فناوری چاپ سه بعدی بسازد. هوش مصنوعی و ربات‌ها می‌توانند این موشک را در ۶۰ روز بسازند.

آغاز تولید مودم بومی درکشور
۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۵

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: طی تفاهم‌نامه همکاری که با رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور منعقد شد، اکنون تولید مودم بومی کشور با استفاده از دانش‌های تک در باغ موقوفه عقیق آغاز شده است.

سمینار مشترک ماهان تیموری و دارن هاردی برای نخستین بار در ایران
۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۱۹

دارن هاردی، مدیر و بنیانگذار مجله موفقیت و خالق کتاب " اثر مرکب " در یک همایش مشترک با استاد ماهان تیموری، بنیانگذار هوش مالی در ایران، به صورت مشترک به روی صحنه می‌روند. این همایش به صورت وب سمینار و با محوریت پیشگامان رهبری و آینده سازان مدیریت برگزار خواهد شد.

بازارگاه ملزومات کشاورزی و کمک به مزرعه داران کوچک و محروم برزیلی
۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۱۱

بدون شک یکی از معروف‌ترین استارتاپ‌های موفق ایرانی دیجی کالا است. شرکتی که ابتدا به نقد و بررسی محصولات دیجیتال می‌پرداخت و پس از ورود به مقوله فروش اینترنتی محصولات مختلفی حالا به عنوان لیدر این بازار شناخته می‌شود. یکی از خدمات این استارتاپ شفاف سازی قیمت محصولات مختلف است؛ به طوری که در حال حاضر بسیاری از فروشگاه‌های سنتی هم از این سایت به عنوان مرجع قیمت محصولات یاد می‌کنند که البته مزایا و معایبی هم دارد که در این مقاله فرصت این بحث فراهم نیست. اما بحث اصلی آن است که از ایده دیجی کالا که اینترنتی کردن خرید محصولات دیجیتال و پس از مدتی بسیاری از محصولات مختلف بود، برای راه اندازی کسب و کار‌های بسیاری استفاده شد.

آشنایی با برترین استارتاپ های دنیا در حوزه سلامت جسمانی
۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۰۵

روند‌های جهانی سلامت از این حکایت دارد که آینده‌ سلامت بیشتر از اینکه بر فرآیند درمان متمرکز باشد، بر سبک زندگی سالم متمرکز خواهد بود تا از نیاز افراد به فرآیند درمان پیشگیری کند. ورزش یکی از بخش‌های اساسی سبک زندگی سالم بوده و روز به روز شاهد جدی‌تر شدن فعالیت کسب و کار‌ها در این حوزه هستیم. با افزایش توجه افراد خواهان سلامتی به ورزش، فرصت‌های ارزش آفرینی در این حوزه در حال گسترش است و نوآوری در در ارائه خدمات ورزشی رونق یافته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "کازرو" دور هم جمع می‌شوند

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی کازرون در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ برگزار می‌شود.

"ثاژن" حسابرس را در مجمع انتخاب کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سخت آژند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ برگزار شد.

"ممسنی" از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی ممسنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ برگزار می شود.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "کساپا" در هفتم تیر

مجمع عمومی شرکت سایپا شیشه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: