نماینده مردم پارس آباد در مجلس:
۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷
نماینده مردم پارس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: اشتغال بیش از ۱۲ هزار نفر در دو شرکت گروه بهمن و قطعه سازی کروز از نکات حائز اهمیت دو بخش مذکور است.

خواندن ۲ دقیقه 

بهمن موتور+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، منصور شکرالهی، نماینده پارس آباد، بیلبه سوارو اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه با حضور در شرکت بهمن از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفتگو پرداختند.

در این بازدید خط تولید خودرو‌های جدید گروه بهمن موتور از جمله دیگنیتی و فیدلیتی و برنامه داخلی سازی آن‌ها نیز توسط نماینده مردم پارس آباد در مجلس شورای اسلامی مشاهده و موانع پیش روی خودروسازان خصوصی در کشور مورد بررسی قرار گرفت.

وی همچنین با حضور در شرکت کروز از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفتگو پرداخت.

عباس جهانگیرزاده، عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اشتغال بیش از ۲۰ هزار نفر در ۳ شرکت گروه بهمن، قطعه سازی کروز و رایزکو از نکات حائز اهمیت دو بخش مذکوراست، تصریح کرد: توجه به داخلی سازی آن هم با رویکرد ارتقای کیفیت و کمیت از دیگر مواردی بود که در این ۳ شرکت به وضوح مشاهده کردم.

وی در خصوص مشکلاتی که بخش صنعت بویژه قطعه سازان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند اشاره و بیان داشت: برخی مواقع قطعات مورد نیاز قطعه سازان حتی تا یک سال در گمرک خاک می‌خورد و ترخیص این قطعات با کندی مواجه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس وعده دادند این موانع را برطرف کنند اظهارداشت: در نظر داریم با مهدی میر اشرفی رییس گمرک کشور نیز جلساتی داشته باشیم و امیدواریم هرچه سریعتر اینگونه موانع برطرف و مسیر ترخیص کالا‌های ضروری قطعه سازان هموار شود.

نامگذاری سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها از سوی رهبر عالی قدر انقلاب نکته دیگری بود که جهانگیرزاده به آن اشاره کرد و بیان داشت: در همین راستا باید به مجموعه‌های خصوصی همچون کروز کمک کنیم تا موانع بر طرف شود که در این صورت به افزایش اشتغالزایی منجر خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه گام دولت در جهت رفع موانع تولید باید به جدیت مورد توجه قرار گیرد افزود: بیش از آنکه تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه کشورمان مشکلاتی را بوجود آورد؛ بی توجهی به رفع موانع تولید فعالان بخش خصوصی و تولیدکنندگان را مورد رنج و زحمت قرار داده است که دولت باید برای حل این مشکلات چاره‌ای واقعی در نظر بگیرد.


  • بیشتر بخوانید:

فیدلیتی محصول استراتژیک گروه بهمن

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
دستان خالی سهامداران

دستان خالی سهامداران "لازما" از مجمع/مجمع لازما سود نداد

مجمع عمومی شرکت کارخانه‌های صنعتی آزمایش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.
سود ۶۵۰ ریالی سهامداران از مجمع

سود ۶۵۰ ریالی سهامداران از مجمع "فایرا"

مجمع عمومی شرکت آلومینیوم ایران ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
تقسیم سود ۵۰۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰۰ تومانی در مجمع "کپارس"

مجمع عمومی شرکت کاشی پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
مجمع

مجمع "شپلی" تا ۴ روز آینده

مجمع عمومی شرکت پلی‌اکریل ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۶برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: