کد خبر : ۲۴۲۴۷۹
معاون اجرایی سازمان بورس در گفت‌وگو با بورس نیوز:
۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶
معاون اجرایی سازمان بورس با اشاره به هزینه جابه جایی نقل و انقال به ساختمان جدید، گفت: شان سازمان، شان بازار سرمایه و فعالان آن است، باید ساختمان فاخر و محیط اداری فاخر داشته باشد.

هزینه جابه‌جایی از ملاصدار چقدر آب می‌خورد؟

مصطفی بهشتی سرشت در گفت‌وگو با بورس نیوز، درباره برنامه سازمان برای مدیریت هزینه در نقل‌مکان به ساختمان جدید، اظهار کرد: جابه‌جایی و نقل و مکان به ساختمان جدید هزینه خواهد داشت و طبیعتاً بخشی از این هزینه‌ها اجتناب‌ناپذیر است.

معاون اجرایی سازمان بورس با بیان اینکه ناچار به نقل‌مکان و جابه‌جایی بودیم افزود: حتی اگر به ساختمان جدید نقل‌مکان کنیم بازهم در حوزه‌هایی برای جا و مکان با محدودیت مواجه خواهیم بود.

وی گفت: هرچند این جابه‌جایی نسبت به وضعیت فعلی مطلوب‌تر خواهد بود و روی عملکرد سازمان تأثیر خواهد گذاشت اما حتی اگر ۵ سال دیگر نیز خبری مبنی بر جابه‌جایی ساختمان سازمان منتشر شد اصحاب رسانه نباید متعجب شوند، سازمان همچنان مسئله دارد.

بهشتی سرشت با بیان اینکه برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها، صرفه و صلاح سازمان حتماً لحاظ خواهد شد، بیان کرد: بسیاری از سازمان‌ها و مؤسسات که جابه‌جایی دارند برای طراحی ساختمان معمولاً قرارداد‌های میلیاردی منعقد می‌کنند.

معاون اجرایی سازمان بورس خاطرنشان کرد: معتقدیم سازمان باید شأن بازار سرمایه را حفظ کند و ساختمانی که دارد به‌عنوان یک نماد باشد کما اینکه شرکت بورس به این نقطه رسیده و سازمان نیز باید به آن برسد همان‌طور که ساختمان بانک مرکزی نیز یک نماد محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: شأن سازمان، شأن بازار سرمایه و فعالان آن است، باید ساختمان فاخر و محیط اداری فاخر داشته باشد، اما قطعاً برای اینکه هزینه‌ها اتلاف نشود تا جایی که ممکن است در حال طی کردن این مسیر هستیم تا دچار هزینه اضافی نشویم و هر میزانی که هزینه شده در صورت مالی سال آینده قید خواهد شد.

بهشتی سرشت اظهار کرد: هزینه جابه‌جایی در ساختمان جدید عمدتاً صرف مبلمان اداری خواهد شد و با در نظر گرفتن تورم مبلغی حدود ۲۰ تا ۳۰ میلیارد تومان هزینه خواهد داشت.

معاون اجرایی سازمان بورس درباره زمان جابه‌جایی گفت: بخشی از معاونت اجرایی منتقل‌شده و به‌تدریج و واحد به واحد در حال انتقال هستیم و امیدواریم تا پایان شهریورماه عملیات استقرار در ساختمان جدید به پایان برسد.


بیشتر بخوانید:

جیب سازمان بورس ۲۰درصد کوچک شد/ شناسایی ۲ همت درآمد از اهالی ملاصدرا

تحلیلگر اقتصادی
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۴
دزدای ..هم برای .شما زیاد است جای فاخر میخواهید؟ برید پیش ..خیلی فاخره.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۴
این مدیریت فاخر قطعا احتیاج به ساختمان فاخر هم داره ... بابت این همه منفعتی که به سهامداران رسیده، کور شوند اگر نتوانند شان فاخر سازمان رو ببینند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
انتخاب هیات مدیره جدید

انتخاب هیات مدیره جدید "شسپا" در مجمع

مجمع عمومی شرکت نفت سپاهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ برگزار شد.

"نبروج" مجددا مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نساجی بروجرد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۵برگزار خواهد شد.
مجمع

مجمع "شتولی" ۱۰ روز دیگر برگزار می‌شود

مجمع عمومی عادی شرکت تولی پرس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "پترول" به گوش می رسد

مجمع عمومی گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "تاصیکو" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری صدر تامین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۰برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: