کد خبر : ۲۴۲۶۹۴
۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۱
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت: برای هر مسلمان و برای هر کسی که ایران را دوست دارد، مشارکت در انتخابات یک تکلیف روشن است و نقشی اساسی در سرنوشت کشور دارد همچنانکه حضرت امام خمینی (ره) فرمود: میزان رای مردم است.

خواندن ۲ دقیقه

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، منصور یزدی‌زاده، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، مشارکت تمام‌عیار مردم در انتخابات را موجب سنگین‌تر شدن مسئولیت منتخبین دانست و اظهار کرد: برای هر مسلمان و برای هر کسی که ایران را دوست دارد، مشارکت در انتخابات یک تکلیف روشن است و نقشی اساسی در سرنوشت کشور دارد همچنانکه حضرت امام خمینی (ره) فرمود: میزان رای مردم است.

وی ضمن دعوت از تلاشگران ذوب آهن اصفهان، دست اندرکاران صنعت فولاد و آحاد مردم جهت مشارکت فعال در انتخابات پیش رو، افزود:در این انتخابات، سرنوشت کشور برای چهار سال رقم می‌خورد که زمان کمی نیست و بدیهی است که نباید نسبت به سرنوشت خودمان بی‌تفاوت باشیم.

یزدی‌زاده گفت: حضور فعالانه در انتخابات توسط مردم، نوعی اتمام حجت با کسانی است که زمام امور اجرایی را عهده دار می‌شوند و بار مسئولیت آن‌ها را نسبت به خواسته‌ها و مطالبات به حق مردم، سنگین‌تر می‌کند لذا با مشارکت تمام عیار می‌توان انتظار بهبود شرایط را داشت.

مدیر عامل ذوب آهن اصفهان، با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری جهت مشارکت حداکثری و ناامید ساختن دشمنان این نظام مقدس، اظهارداشت: صرف نظر از گرایشات به حزب، گروه یا فرد خاص، این مشارکت گسترده است که ارزش بسیاری برای میهن اسلامی مان دارد و نه تنها سرنوشت ما بلکه آینده نسل‌های بعدی نیز متاثر از این انتخابات مهم است.


  • بیشتر بخوانید:

فروش ۴۴۳ میلیارد تومانی ذوب آهن در بورس کالا

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
دستان خالی سهامداران

دستان خالی سهامداران "لازما" از مجمع/مجمع لازما سود نداد

مجمع عمومی شرکت کارخانه‌های صنعتی آزمایش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.
سود ۶۵۰ ریالی سهامداران از مجمع

سود ۶۵۰ ریالی سهامداران از مجمع "فایرا"

مجمع عمومی شرکت آلومینیوم ایران ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
تقسیم سود ۵۰۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰۰ تومانی در مجمع "کپارس"

مجمع عمومی شرکت کاشی پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
مجمع

مجمع "شپلی" تا ۴ روز آینده

مجمع عمومی شرکت پلی‌اکریل ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۶برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: