کد خبر : ۲۴۲۷۳۸
نوسان فروش صادراتی در مدار منفی؛
۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۳
بیشترین میزان درآمدی که کویر از محل فروش محصول در اردیبهشت ماه به ثبت رسانده مربوط به «انواع میلگرد شاخه و کلاف صادراتی» با ۵.۱۵۳ میلیارد ریال بوده و «انواع میلگرد شاخه و کلاف داخلی» نیز با ۴.۶۶۳ میلیارد ریال در جایگاه بعدی بیشترین میزان درآمد قرار گرفته است.

تولیدی فولاد سپید فراب کویر+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت تولیدی سپید فراب کویر در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌‎ماه سال جاری مجموع درآمد‌های حاصل‌شده طی این دوره یک‌ماهه را برابر با ۹.۸۵۶ میلیارد ریال ارائه کرده و این میزان درآمد شناسایی‌شده از محل فروش محصولات در ۲ بخش «بازار داخلی» و «بازار صادراتی» به دست آمده، همچنین از ابتدای سال مالی تا پایان اردیبهشت‌ماه سال جاری ۲۰.۰۳۹ میلیارد ریال گزارش شده و میزان سرمایه ثبت‌شده این شرکت فولادی طی دوره ۱۰.۸۰۰ میلیارد ریال اعلام‌شده است.

عملکرد ماهانه تولیدی فولاد سپید فراب کویر+بورس نیوز

مقدار درآمد‌های شناسایی‌شده کویر در اردیبهشت‌ماه

روند درآمدهای کویر+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر در اردیبهشت ماه با کاهش درآمد ۳.۲۰ درصدی نسبت به ماه گذشته مواجه بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۷۵ درصد افزایش را تجربه کرده، همچنین میزان درآمد‌های شناسایی‌شده این شرکت فولادی از ابتدای سال مالی تا انتهای اردیبهشت‌ماه نیز ۱۴۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

میزان درآمدی که طی این ماه به ثبت رسیده به علت برگشت از فروش محصول «انواع میلگرد شاخه و کلاف» کاهش ۲.۷۳۲ میلیون ریال داشته است.

بیشترین میزان درآمدی که کویر از محل فروش محصول در اردیبهشت ماه به ثبت رسانده مربوط به «انواع میلگرد شاخه و کلاف صادراتی» با ۵.۱۵۳ میلیارد ریال بوده و «انواع میلگرد شاخه و کلاف داخلی» نیز با ۴.۶۶۳ میلیارد ریال در جایگاه بعدی بیشترین میزان درآمد قرار گرفته است.

نرخ فروش محصول «انواع میلگرد شاخه و کلاف صادراتی» در اردیبهشت ماه سال جاری ۱۱۸.۴۷۷ ریال اعلام شده که نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۹۹ درصد افزایش را به همراه داشته و نرخ فروش «انواع میلگرد شاخه و کلاف داخلی» نیز با افزایش ۱۶۰ درصدی به ۱۵۸.۲۴۷ ریالی دست یافته است.

روند فروش محصولات کویر تا اردیبهشت‌ماه سال جاری

روند فروش محصولات داخلی و صادراتی کویر+بورس نیوز

بر اساس این گزارش صورت گرفته، میزان فروش محصولات شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر در اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۰ بالغ‌بر ۷۳.۶۴۸.۳۸۰ کیلوگرم به ثبت رسیده که نسبت به ماه گذشته نزدیک به ۶ درصد کاهش فروش محصولات را تجربه کرده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۲۲ درصد اُفت داشته است.

میزان فروش محصولات کویر از ابتدای سال مالی تا انتهای اردیبهشت‌ماه سال جاری برابر با ۱۵۱.۶۳۵.۷۶۰ کیلوگرم اعلام‌شده که در مقایسه با سال گذشته شاهد ۹ درصد افزایش فروش را به ثبت رسانده است.
بیشترین میزان فروش محصول در اردیبهشت‌ماه سال جاری مربوط به «انواع میلگرد شاخه و کلاف صادراتی» ۴۳.۴۹۸.۱۴۰ کیلوگرم بوده است.


  • بیشتر بخوانید:

نیاز به شفافیت هزینه‌های سنگین مالی "کویر"!

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "حفارس" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "رمپنا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت گروه مپنا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد.
سود ۴۰ ریالی در مجمع

سود ۴۰ ریالی در مجمع "ونیرو" تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نیرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.

"میهن" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: