کد خبر : ۲۴۲۸۹۸
درآمدهای این شرکت شیرفروش در اردیبهشت‌ماه بررسی شد؛
۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۵
بیشترین میزان درآمدی که شیر پاستوریزه پگاه فارس در دومین ماه سپری شده از سال مالی ۱۴۰۰ به دست آورده از محل فروش «شیر» با ۱۷۶.۲۳۰ میلیون ریال بوده و رتبه بعدی را نیز محصول «پنیر» با ۱۳۹.۹۴۲ میلیون ریال به خود اختصاص داده است.

شیر پاستوریزه پگاه فارس+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت شیر پاستوریزه پگاه فارس در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده طی دوره یک‌ماهه را برابر با ۶۲۲.۴۱۳ میلیون ریال اعلام کرده و مقدار درآمدی که از ابتدای سال مالی تا انتهای اردیبهشت‌ماه از فروش محصولات کسب کرده بالغ‌بر ۱.۲۶۷.۶۴۲ میلیون ریال بوده، همچنین میزان سرمایه ثبت‌شده خود را طی این دوره ۱.۱۵۹ میلیارد ریال گزارش کرده است.

عملکرد ماهانه غفارس+بورس نیوز

درآمد‌های عملیاتی "غفارس" در اردیبهشت‌ماه

روند کسب درآمد غفارس+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، مقدار درآمدی که شیر پاستوریزه پگاه فارس در اردیبهشت ماه سال جاری کسب کرده نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۳۴ درصد رشد را شاهد بوده و همچنین میزان درآمد‌های شناسایی‌شده از ابتدای سال مالی تا انتهای اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۹۶ درصد افزایش درآمد را تجربه کرده است.

بیشترین میزان درآمدی که شیر پاستوریزه پگاه فارس در دومین ماه سپری شده از سال مالی ۱۴۰۰ به دست آورده از محل فروش «شیر» با ۱۷۶.۲۳۰ میلیون ریال بوده و رتبه بعدی را نیز محصول «پنیر» با ۱۳۹.۹۴۲ میلیون ریال به خود اختصاص داده است.

مقدار فروش محصولات "غفارس" در اردیبهشت ماه ۱۴۰۰

فروش محصولات غفارس در اردیبهشت‌+بورس نیوز

بر اساس این گزارش، مقدار فروش محصولات شیر پاستوریزه پگاه فارس برابر با ۶.۱۱۷ تن بوده که نسبت به دوره مشابه گذشته ۱۶ درصد اُفت فروش را تجربه کرده و همچنین مقدار فروش محصولات فروش رفته این شرکت لبنی از ابتدای سال مالی تا انتهای اردیبهشت‌ماه برابر با ۱۳.۰۳۸ تن به ثبت رسیده که که افزایش سالانه ۸۸ درصدی را از خود بر جای گذاشته است.

بیشترین میزان فروش محصول در اختیار محصول «شیر» با ۲.۴۹۶ تن بوده و جایگاه بعدی را پس از آن «ماست» با ۱.۶۶۴ تن به خود اختصاص داده است.


  • بیشتر بخوانید:

۱۰۶ درصد افزایش درآمد سالانه "غفارس"

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "حفارس" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "رمپنا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت گروه مپنا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد.
سود ۴۰ ریالی در مجمع

سود ۴۰ ریالی در مجمع "ونیرو" تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نیرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.

"میهن" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: