کد خبر : ۲۴۳۰۸۱
مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالا اطلاعیه داد:
۰۳ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۴
مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه‌های جداگانه از پذیرش عایق رطوبتی شرکت عایق سول شازان پلیمر ارومیه و دو اتیل هگزانرکت Tibalaji Petrochem Private Limited هند در بازار اصلی و مونوکلرو استیک اسید و هیپوکلریت کلسیم شرکت نیروکلر در بازار فرعی این بورس خبر داد.

خواندن ۲ دقیقه

پذیرش‌های جدید در بازار اصلی و فرعی بورس کالا

به گزارش بورس نیوز، مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه‌های جداگانه از پذیرش عایق رطوبتی شرکت عایق سول شازان پلیمر ارومیه و دو اتیل هگزانرکت Tibalaji Petrochem Private Limited هند در بازار اصلی و مونوکلرو استیک اسید و هیپوکلریت کلسیم شرکت نیروکلر در بازار فرعی این بورس خبر داد.

براساس اطلاعیه منتشر شده، پذیرش عایق رطوبتی شرکت عایق سازان پلیمر ارومیه پس از بررسی مدارک و مستندات در دویست و نود و هفتمین جلسه کمیته عرضه در تاریخ ۳۱ خرداد ماه جاری در بازار اصلی بورس کالای ایران مورد تصویب قرار گرفت.

پذیرش محصول دو اتیل هگزانول شرکت Tibalaji Petrochem Private Limited هند به میزان ۸۵۵ تن که عرضه‌کننده آن شرکت پتروشیمی شازند بوده نیز پس از بررسی مدارک و مستندات در کمیته عرضه، در بازار اصلی بورس کالا به تصویب رسید.

علاوه بر این، در این جلسه همچنین کمیته عرضه بورس کالا ۱۴۰۰ تن مونوکلرو استیک اسید و ۱۹۲۰ تن هیپوکلریت کلسیم شرکت نیروکلر را نیز پس از بررسی مدارک و مستندات در بازار فرعی پذیرش کرد.

هیپوکلریت کلسیم از جمله محصولاتی است که به تازگی و برای نخستین بار در بورس کالا پذیرش شده تا عرضه آن در بازار فرعی بورس کالا صورت گیرد.


  • بیشتر بخوانید:

تعادل در صنعت سیمان با عرضه در بورس کالا

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "حفارس" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "رمپنا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت گروه مپنا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد.
سود ۴۰ ریالی در مجمع

سود ۴۰ ریالی در مجمع "ونیرو" تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نیرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.

"میهن" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: