کد خبر : ۲۴۳۰۸۵
ساعت پنج و نیم عصر؛
۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به هیاهوی بسیار برای هیچ در بازار کریپتوکارنسی های وطنی و چشم بصیری که گرانی را ندید و...

۵

به گزارش بورس نیوز، امروز بعد مدت ها سد ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار واحدی شکست و بازار کمی بالا رفت! به نظر می رسد وعده بازگرداندن اعتماد به بازار سرمایه از سوی رئیس جدید پاستور، افزایش قیمت های پیاپی کالاها و همینطور سقوط آزاد بیت کوین و کم فروغی بازارهای موازی در جذابیت بازار سرمایه بی تاثیر نبوده است. اما نکته جالب این ماجرا هم این است که برخی اساتید دوباره از خواب زمستانی بیدار شده و سیگنال دادن شان شروع شده است. یکی از دوستان هم چند خطی چرندیات از گوگل کپی کرده و در قالب پکیج، به قیمت خون پدرش به ملت می فروشد! تازه فرموده اند خرید گروهی پکیج، حرام است! اساتید، بزرگواران، گرگ های همیشه در صحنه؛ خدا قوت!

 

تیر غیبی که به سنگ خورد 

دیروز از قیمت گزاف واکسن وطنی نوشتیم؛ امروز دوستان در این مجموعه اعلام کردند دشمن چشم دیدن موفقیت شان را ندارد و مورد حمله پهبادها قرار گرفته اند! البته عده ای هم در گوشی گفتند نخیررررر. این خبرها نیست؛ پهباد جای دیگری را نشانه گرفته بوده؛ این دوستان به خودشان گرفته اند تا تولید واکسن شان را پیش چشم ملت بزرگتر کنند...

 

هیاهوی بسیار برای هیچ 

چند سالی است که هر از چند گاهی تبلیغ یک رمز ارز ایرانی می شود و اخیرا هم خبر رسیده رمز ارز ایرانی با پشتوانه ۳ بیمه، ۱۰ روز دیگر عرضه خواهد شد! دوستان فعال در بازار کریپتوکارنسی ها هم به محض شنیدن، پوزخند زده و گفتند اول همان قبلی ها را تعیین تکلیف کنید، بعد برای هیچ، شلوغ کنید. ضمنا رمز ارزی که خارج از کشور کسی قبولش نکند، پوچ است.

 

گرانی؟ کو؟؟ کجاست؟؟؟

دیروز دوستان گاودار تریبون به دست شوند و گفتند شیر خام را ۴۰ درصد گران کردیم! امروز یکی از اهالی پاستور فرمود افزایش نرخ شیر خام؟ کو؟؟ کجاست؟؟؟ تکذیب می کنیم! سلام ما را به این بزرگوار برسانید و بگوئید چیزی که عیان است، چه حاجت به بیان است؟؟؟

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
دستان خالی سهامداران

دستان خالی سهامداران "لازما" از مجمع/مجمع لازما سود نداد

مجمع عمومی شرکت کارخانه‌های صنعتی آزمایش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.
سود ۶۵۰ ریالی سهامداران از مجمع

سود ۶۵۰ ریالی سهامداران از مجمع "فایرا"

مجمع عمومی شرکت آلومینیوم ایران ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
تقسیم سود ۵۰۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰۰ تومانی در مجمع "کپارس"

مجمع عمومی شرکت کاشی پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
مجمع

مجمع "شپلی" تا ۴ روز آینده

مجمع عمومی شرکت پلی‌اکریل ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۶برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: