کد خبر : ۲۴۳۷۵۲
افزایش درآمد ۱۴۸ درصدی بانک پاسارگاد نسبت به خردادماه سال گذشته؛
۱۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
بیشترین میزان درآمد حاصل‌شده بانک پاسارگاد طی دوره یک‌ماهه منتهی به خردادماه در اختیار «سایر تسهیلات» بوده و رتبه بعدی را «تسهیلات ارزی» به خود اختصاص داده است.

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، بانک پاسارگاد در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های حاصل‌شده از تسهیلات اعطایی طی دوره یک‌ماهه را مبلغی بالغ‌بر ۳۷.۷۲۷ میلیارد ریال اعلام کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای خردادماه نیز میزان درآمد اعطایی خود را برابر بالغ‌بر ۸۵.۷۳۴ میلیارد ریال ارائه کرده، همچنین میزان سرمایه ثبت‌شده بانک پاسارگاد ۶۵.۵۲۰ میلیارد ریال گزارش‌شده است.

میزان درآمد تسهیلات اعطایی "وپاسار" در خردادماه ۱۴۰۰

بر پایه این گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، میزان درآمدی که بانک پاسارگاد در خردادماه کسب کرده نسبت به ماه گذشته ۵۵.۶۰ درصد افزایش را در پی داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز رشد ۱۴۸ درصدی را شاهد بوده، همچنین میزان درآمدی که از ابتدای سال مالی تا انتهای خردادماه ۱۴۰۰ حاصل‌شده نسبت به سال گذشته ۹۲ درصد رشد را تجربه کرده است.

بیشترین میزان درآمد حاصل‌شده بانک پاسارگاد طی دوره یک‌ماهه منتهی به خردادماه در اختیار «سایر تسهیلات» با ۱۹.۹۷۴ میلیارد ریال بوده و رتبه بعدی را «تسهیلات ارزی» با ۷.۰۴۹ میلیارد ریال به خود اختصاص داده، همچنین میزان تسهیلاتی که طی دوره وصول‌شده برابر با مبلغ ۲۲۲.۳۱۹ میلیارد ریال بوده است.

مقدار پرداختی سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری "وپاسار"

بر اساس این گزارش، میزان پرداختی بانک پاسارگاد جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری برابر با ۲۰.۰۶۱ میلیارد ریال بوده که نسبت به ماه گذشته ۱.۴۵ درصد افزایش را به دنبال داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۶۱ درصد رشد را مشاهده کرده، همچنین از ابتدای سال مالی تا انتهای خردادماه نیز میزان پرداختی بانک پاسارگاد بابت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۵۷.۴۲۱ میلیارد ریال گزارش‌شده که در مقایسه با سال گذشته ۵۵ درصد افزایش داشته است.

بیشترین میزان سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری بانک پاسارگاد طی دوره یک‌ماهه منتهی به خردادماه در اختیار «سپرده‌های بلندمدت دوساله» با ۹.۵۶۱ میلیارد ریال بوده که نسبت به ماه گذشته ۱۴ درصد افزایش پرداختی داشته است.


  • بیشتر بخوانید:

افزایش ۶۸ درصدی درآمد‌های سالانه "وپاسار"

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "حفارس" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "رمپنا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت گروه مپنا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد.
سود ۴۰ ریالی در مجمع

سود ۴۰ ریالی در مجمع "ونیرو" تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نیرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.

"میهن" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: