کد خبر : ۲۴۳۷۹۶
وقتی این لبنی رکورد درآمد‌های خود را جابه‌جا کرد؛
۱۶ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۲
میزان فروش محصولات پگاه خراسان از ابتدای سال مالی تا پایان خردادماه سال ۱۴۰۰ برابر با ۱۲.۴۸۷ تن گزارش شده که تماماً در بازار داخلی به فروش رفته‌اند.

شیر پاستوریزه پگاه خراسان+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت شیر پاستوریزه پگاه خراسان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده طی دوره یک‌ماهه را برابر با ۵۲۰.۲۵۸ میلیون ریال اعلام کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای خردادماه سال جاری موفق به کسب درآمد ۱.۳۵۲.۲۶۰ میلیون ریال شده، میزان سرمایه ثبت‌شده طی را بالغ‌بر ۱.۵۷۴ میلیارد ریال گزارش کرده، همچنین طی خردادماه میزان فروش محصولات خود را ۴.۷۳۶ تن به ثبت رسانده است.

عملکرد ماهانه غشان+بورس نیوز

درآمد‌های عملیاتی "غشان" در خردادماه

درآمدهای شناسایی‌شده غشان+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، مقدار درآمدی که شیر پاستوریزه پگاه خراسان در خردادماه ۱۴۰۰ کسب کرده نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۱۲۳ درصد افزایش را شاهد بوده و همچنین میزان درآمدی که از ابتدای سال مالی تاکنون شناسایی‌کرده در مقایسه با سال گذشته ۱۱۱ درصد رشد داشته، لازم به ذکر است که میزان درآمد‌هایی که در خردادماه به دست آمده در مقایسه با ماه گذشته افزایش ۲۶ درصدی را شاهد بوده است.

بیشترین میزان درآمدی که شیر پاستوریزه پگاه خراسان در سومین ماه از سال جاری به دست آورده از محل فروش «شیر» با ۱۶۰.۱۷۲ میلیون ریال بوده و رتبه بعدی را نیز محصول «انواع خامه» با ۸۴.۷۷۰ میلیون ریال به خود اختصاص داده است.

مقدار فروش محصولات "غشان" در خردادماه سال جاری

مقدار فروش محصولات غشان در خردادماه+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، مقدار فروش محصولات شیر پاستوریزه پگاه خراسان همان‌طور که گفته شد برابر با ۴.۷۳۶ تن بوده که نسبت به ماه گذشته ۲۴ درصد افزایش فروش را تجربه کرده و همچنین میزان فروش محصولات پگاه خراسان از ابتدای سال مالی برابر با ۱۲.۴۸۷ تن گزارش شده، بیشترین میزان فروش محصول در خردادماه در اختیار محصول «شیر» با ۲.۵۱۰ تن بوده و جایگاه بعدی را پس‌ازآن محصول «ماست» با ۷۹۶ تن به خود اختصاص داده است.


  • بیشتر بخوانید:

افزایش درآمد ۷۸ درصدی "غشان" نسبت به سال گذشته

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "حفارس" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "رمپنا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت گروه مپنا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد.
سود ۴۰ ریالی در مجمع

سود ۴۰ ریالی در مجمع "ونیرو" تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نیرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.

"میهن" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: