کد خبر : ۲۴۴۰۶۱
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت:
۲۱ تير ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۷
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: در سومین مرحله مانور ضربتی جمع‌آوری رمزارز‌های دیجیتال، تعداد ۷۵ دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز از ۱۳ مزرعه بیت‌کوین در شهرستان‌های مختلف استان کشف و ضبط شد.

کشف دستگاه ماینر +بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، علی خدری، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با اشاره به برگزاری سومین مرحله مانور ضربتی جمع آوری دستگاه‌های استخراج رمز ارز دیجیتال با همکاری مردم و نیرو‌های انتظامی، اظهار کرد: تعداد ۷۵ دستگاه استخراج بیت‌کوین در ۱۳ محل از شهرستان‌های مختلف استان کشف و جمع‌آوری شد.

وی افزود: عملیات شناسایی و برخورد با استفاده کنندگان دستگاه‌های استخراج رمز ارز دیجیتال بدون مجوز در استان همه روزه در حال انجام است که سومین مرحله ضربتی جمع آوری رمز ارز توسط تیم‌های حراست و بازرسی این شرکت در سطح استان با همکاری نیروی انتظامی با دستور مقام قضایی برگزار شد و از ۴۳ آدرس بررسی شده، تعداد ۷۵ دستگاه رمز ارز دیجیتال غیرمجاز، کشف و توقیف شد.

وی تصریح کرد: تشدید برخورد با فعالیت این دستگاه‌ها با توجه به روند افزایش مصرف برق، از جمله اقدامات شرکت توزیع نیروی برق خوزستان است که در صورت کشف این دستگاه ها، خاطیان با کمک قوه قضائیه به مجازات می‌رسند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان بیان کرد: از بدو شروع مانور‌های سراسری جمع آوری رمز ارز‌های غیر مجاز بیش از چهار هزارو ۳۰۰ دستگاه بیت کوین کشف و ضبط شده است.

خدری گفت: از شهروندان تقاضا داریم به منظور ایجاد رفاه و آسایش عمومی در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را به سامانه ۱۲۱ فوریت برق گزارش دهند.


  • بیشتر بخوانید:

کنفرانس علمی-بین‌المللی حوزه بلاک‌چین، رمزارزها و اقتصاد جهانی در ایران

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کوثر " آماده برگزاری مجمع می شود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه کوثر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار خواهد شد.

" غنوش " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نوش مازندران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ برگزار خواهد شد.
تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع " کدما "

مجمع عمومی شرکت معدنی دماوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" کرمان " در نخستین روز آذر به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمايه گذاري توسعه و عمران استان کرمان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پمپ بنزین‌های بسته تا دقایقی دیگر باز می‌شوند
سخنگوی وزارت نفت: برخی پمپ‌بنزین‌ها با از مدار خارج شدن شبکه هوشمند، خودشان اقدام به توقف عرضه بنزین کرده‌اند که این جایگاه‌ها تا دقایقی دیگر برای عرضه بنزین آزاد در مدار قرار می‌گیرند.