عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس:
۲۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۷
نماینده مردم سراب و رییس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه با حضور در شرکت بهمن از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفتگو پرداختند.

 بهمن موتور +بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، در این بازدید خط تولید خودرو‌های جدید شرکت بهمن موتور از جمله دیگنیتی و فیدلیتی و برنامه داخلی‌سازی آن‌ها نیز توسط نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی مشاهده و موانع پیش روی خودروسازان خصوصی در کشور مورد بررسی قرار گرفت.

یوسف داودی، نماینده مردم سراب و رییس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی همچنین با حضور در شرکت کروز از خطوط تولید این شرکت بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفتگو پرداخت.

یوسف داودی نماینده مردم سراب و رییس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در بازدید از قطعه‌سازی کروز نتیجه زحمات مدیران و سایر پرسنل به وضوح مشاهده می‌شود، گفت: قطعه سازی کروز توانسته در داخلی سازی قطعات مهم خودرو گام موثری بردارد و این امر با همت مدیران و پرسنل مجموعه محقق شده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شوراس اسلامی به حضور پرنگ بانوان در قطعه سازی کروز اشاره کرد و بیان داشت: حضور بانوان در بخش صنعت نشان دهنده نقش موثر آنان در این عرصه است که کروز در این موضوع پیشگام شده است.

وی افزود: باید شرایطی فراهم شود تا قطعه‌سازان و خودروسازان بتوانند بیش از گذشته توانمند شوند و در عرصه داخلی‌سازی قطعات مسیر تندتری را طی نمایند.

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی در خصوص بازدید از خط تولید دیگنیتی و فیدلیتی اظهارداشت: دو خودروی تولید توسط بهمن موتور با داشتن آپشن‌های متنوع و ارائه کیفیت و خدمات خوب توانسته انتظارات مردم را بدست آورد و مورد استقبال قرار گیرد.

وی با بیان اینکه توجه متولیان به خودروسازی‌های بخش خصوصی می‌تواند تنوع در تولید خودرو‌های با کیفیت را ایجاد کند، خاطرنشان کرد: به گروه بهمن پیشنهاد می‌کنم در تولید خودرو‌های برقی که نقشی موثر در کاستن اتلاف انرژی دارد، پیش قدم شود و مجلس شورای اسلامی و کمیسیون صنایع نیز همه جانبه از تولید چنین خودرو‌هایی حمایت می‌کند.


  • بیشتر بخوانید:

درد صنعت خودرو دخالت دولت در این صنعت است

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
دستان خالی سهامداران

دستان خالی سهامداران "لازما" از مجمع/مجمع لازما سود نداد

مجمع عمومی شرکت کارخانه‌های صنعتی آزمایش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.
سود ۶۵۰ ریالی سهامداران از مجمع

سود ۶۵۰ ریالی سهامداران از مجمع "فایرا"

مجمع عمومی شرکت آلومینیوم ایران ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
تقسیم سود ۵۰۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰۰ تومانی در مجمع "کپارس"

مجمع عمومی شرکت کاشی پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
مجمع

مجمع "شپلی" تا ۴ روز آینده

مجمع عمومی شرکت پلی‌اکریل ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۶برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: