کد خبر : ۲۴۴۱۹۷
۲۴ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۲
اداره تحقیقات فدرال ایالات متحده (FBI) این هفته هشدار گسترده‌ای در مورد حملات احتمالی به صرافی‌ها و دارندگان ارز‌های دیجیتال صادر کرد.

هشدار گسترده‌ FBI +بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، اداره تحقیقات فدرال ایالات متحده (FBI) این هفته هشدار گسترده‌ای در مورد حملات احتمالی به صرافی‌ها و دارندگان ارز‌های دیجیتال صادر کرد.

این مؤسسه اعلام کرد که تهدید‌هایی وجود دارد که به طور فعال پلتفرم‌های ارز‌های دیجیتال را ردیابی می‌کند تا این دارایی‌ها را در اختیار بگیرند.

هفته گذشته FBI یک پیغام هشدار در مورد یک حمله احتمالی به صرافی‌ها و دارندگان ارز دیجیتال صادر کرد. این هشدار با استفاده از پروتکل TLP پخش شد. این پروتکل برای توزیع اطلاعات مورد نظر FBI با گروه‌های خاص، طراحی شده است. این یک نشانه مثبت برای ارز‌های دیجیتال است، به این معنی که FBI به سازمان‌های همکار در جامعه ارز‌های دیجیتال اجازه می‌دهد تا این اطلاعات را با هم به اشتراک بگذارند.

FBI اظهار داشت گروه‌هایی هستند که به طور فعال به دنبال نقطه‌های آسیب‌پذیر در صرافی‌ها و پلتفرم‌های ارز‌های دیجیتال هستند. FBI توضیح می‌دهد که این گروه‌ها برای دستیابی به این هدف از ابزار‌ها و تکنیک‌های مختلفی استفاده می‌کنند. در این هشدار همچنین توصیه‌هایی به مؤسسات برای ایمن نگه داشتن دارایی خود مثل مراقبت و نظارت بر ایمیل‌های ورودی و حساب‌ها برای تشخیص حرکات غیر معمول، وجود داشت.

FBI به دارندگان ارز‌های دیجیتال توصیه می‌کند که همیشه از احراز هویت دو عاملی استفاده کنند و مراقب اطلاعاتی که در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند باشند.


  • بیشتر بخوانید:

باید به عامل اصلی ورود غیرمجاز ماینر توجه کرد

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
انتخاب هیات مدیره جدید

انتخاب هیات مدیره جدید "شسپا" در مجمع

مجمع عمومی شرکت نفت سپاهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ برگزار شد.

"نبروج" مجددا مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نساجی بروجرد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۵برگزار خواهد شد.
مجمع

مجمع "شتولی" ۱۰ روز دیگر برگزار می‌شود

مجمع عمومی عادی شرکت تولی پرس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "پترول" به گوش می رسد

مجمع عمومی گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "تاصیکو" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری صدر تامین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۰برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: