کد خبر : ۲۴۴۳۷۸
درآمد‌های این پتروشیمی در خردادماه اُفت داشت؛
۲۸ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۷
بیشترین میزان درآمدی که از فروش محصولات طی این دوره به‌دست‌آمده از فروش محصول «گرانول ABS داخلی» با ۱.۷۸۶ میلیارد ریال اعلام‌شده است.

تولیدات پتروشیمی قائد بصیر+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت تولیدات پتروشیمی قائد بصیر در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال جاری مجموع درآمد‌های عملیاتی حاصل‌شده طی این دوره یک‌ماهه را مبلغی بالغ‌بر ۱.۸۹۸ میلیارد ریال شناسایی کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای خردادماه نیز مقدار درآمد تحقق‌یافته این پتروشیمی برابر با ۵.۲۰۸ میلیارد ریال اعلام‌شده، همچنین درآمد‌های این شرکت از محل فروش محصولات در ۲ بازار داخلی و صادراتی به‌دست‌آمده است.

عملکرد ماهانه شبصیر+بورس نیوز

روند شناسایی درآمد‌های شبصیر در خردادماه

روند درآمدهای شبصیر+بورس نیوز

بر اساس این گزارش، شرکت تولیدات پتروشیمی قائد بصیر در خردادماه شاهد اُفت درآمد ۳.۲۴ درصدی نسبت به ماه گذشته بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۱۱۶ درصد رشد را در کارنامه به ثبت رسانده، همچنین میزان درآمد‌های شناسایی‌شده شبصیر از ابتدای سال مالی تا انتهای خردادماه ۱۶۲ درصد رشد را به همراه داشته است.

بیشترین میزان درآمدی که از فروش محصولات طی این دوره به‌دست‌آمده از فروش محصول «گرانول ABS داخلی» با ۱.۷۸۶ میلیارد ریال اعلام‌شده و این مقدار از ابتدای سال مالی تاکنون برابر با ۴.۸۴۴ میلیارد ریال بوده است.

فروش محصولات شبصیر+بورس نیوز

شبصیر در سومین ماه سپری‌شده از سال مالی ۱۴۰۰ میزان فروش ماهانه خود را برابر با ۲.۸۸۳.۶۶۲ کیلوگرم گزارش کرده که طی این دوره بر خلاف ماه گذشته فروش محصولات این پتروشیمی برگشت از فروش نداشته، میزان فروش محصولات شبصیر در خردادماه نسبت به ماه گذشته ۰.۸۸ درصد افزایش فروش را شاهد بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز کاهش ۳۰ درصدی را تجربه کرده است.

بیشترین میزان فروش ماهانه شبصیر در اختیار فروش داخلی بوده که تنها محصول به فروش رفته این بخش «گرانول ABS داخلی» با ۲.۷۰۰.۹۱۲ کیلوگرم بوده است.


  • بیشتر بخوانید:

سرمایه "شبصیر" به ثبت رسید

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
انتخاب هیات مدیره جدید

انتخاب هیات مدیره جدید "شسپا" در مجمع

مجمع عمومی شرکت نفت سپاهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ برگزار شد.

"نبروج" مجددا مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نساجی بروجرد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۵برگزار خواهد شد.
مجمع

مجمع "شتولی" ۱۰ روز دیگر برگزار می‌شود

مجمع عمومی عادی شرکت تولی پرس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "پترول" به گوش می رسد

مجمع عمومی گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "تاصیکو" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری صدر تامین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۰برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: