کد خبر : ۲۴۶۱۸۳
مزه شکر بیشتر زیر زبان خریداران رفت؛
۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۳
فروش محصولات تولیدی قند شیروان، قوچان و بجنورد در مردادماه به مقدار ۱۷.۴۹۷ تن گزارش‌شده و از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه نیز مقدار فروش محصولات این شرکت ۴۴.۶۱۶ تن اعلام‌شده است.

تولیدی قند شیروان، قوچان و بجنورد+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت تولیدی قند شیروان، قوچان و بجنورد در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال جاری مجموع درآمد‌های عملیاتی شناسایی‌شده طی این دوره یک‌ماهه را برابر با ۲۹۳ میلیارد ریال گزارش کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه نیز مجموع درآمد‌های این شرکت بالغ‌بر ۸۲۶ میلیارد ریال اعلام‌شده، همچنین میزان سرمایه ثبت‌شده این شرکت ۳۳۰ میلیارد ریال ارائه‌شده و لازم به ذکر است که این شرکت تمامی محصولات خود را در بازار داخلی به فروش رسانده است.

درآمد‌های شناسایی‌شده قشیر تا مردادماه سال جاری

روند کسب درآمد قشیر+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، میزان درآمدی که قشیر در مردادماه سال جاری به ثبت رسانده نسبت به ماه گذشته ۲۳ درصد کاهش را از خود بر جای گذاشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۷۵۸ درصد افزایش چمشگیر را به همراه داشته، از ابتدای سال مالی تا پایان مردادماه نیز درآمد‌هایی که اعلام کرده نسبت به سال گذشته ۲۲۶ درصد افزایش درآمد را به ثبت رسانده است.


بیشتر بخوانید: رشد ۵ درصدی سود انباشته شرکت "قشیر"


بیشترین میزان درآمدی که قشیر در مردادماه ماه از خود بر جای گذاشته در اختیار «شکر» با ۱۶۴ میلیارد ریال بوده که نرخ فروش آن برابر با ۱۲۱.۱۶۰.۶۴۸ ریال بوده که نسبت به سال گذشته افزایش ۱۵۷ درصدی نرخ قیمت را به همراه داشته است.

فروش محصولات تولیدی قند شیروان، قوچان و بجنورد در مردادماه به مقدار ۱۷.۴۹۷ تن گزارش‌شده و از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه نیز مقدار فروش محصولات این شرکت ۴۴.۶۱۶ تن اعلام‌شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سود ۳۰۰ تومانی در جیب سهامداران

سود ۳۰۰ تومانی در جیب سهامداران " سپید "

مجمع عمومی شرکت سپید ماکیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود " رانفور " از اول مهرماه

شرکت خدمات انفورماتیک اززمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
سهامداران

سهامداران " رکیش " به مجمع دعوت شدند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارت اعتباری ایران کیش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار می‌شود.
مجمع

مجمع " سخواف " سودی نداشت

مجمع عمومی شرکت سیمان مجد خواف در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: