۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۵
بانک اقتصادنوین در مردادماه ۱۴۰۰، در ادامه روند رو به رشد خود موفق به کسب دو هزار و ۹۳۷ میلیارد ریال سود عملیاتی شد که این رقم نسبت به سود مردادماه ۱۳۹۹ حدود ۹ برابر شده است.

بانک اقتصاد نوین+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، بر اساس اطلاعات منتشرشده در سامانه اطلاع‌رسانی ناشران (کدال)، بانک اقتصادنوین در مردادماه ۱۴۰۰، حدود ۱۸ هزار و ۱۸۴ میلیارد ریال از محل واسطه‌گری مالی درآمد کسب کرده است.هم‌چنین سود پرداختی به منابع تامین شده در این بانک به ۱۵ هزار و ۲۴۷ میلیارد ریال رسیده که مقایسه این دو رقم نشان از ثبت سود عملیاتی به میزان دو هزار و ۹۳۷ میلیارد ریال در مردادماه سال جاری دارد.

این بانک در ماه مشابه سال ۱۳۹۹، حدود پنج هزار و ۷۵۱ میلیارد ریال درآمد از محل واسطه‌گری مالی کسب و در مقابل رقمی حدود پنج هزار و ۴۱۴ میلیارد ریال به منابع تامین شده سود پرداخت کرده بود.

سود عملیاتی بانک اقتصادنوین در مرداد‌ماه سال گذشته حدود ۳۳۶.۸ میلیارد ریال بود که این رقم در مردادماه امسال ۹ برابر شده است.

همچنین سود عملیاتی بانک اقتصادنوین در پنج ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰ نیز به ۱۲ هزار و ۵۷۳ میلیارد ریال رسید. این رقم نسبت به عدد ثبت‌شده در دوره مشابه سال گذشته که حدود یک هزار و ۱۵۸ میلیارد ریال است، حدود ۱۱ برابر شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" برکت " در مجمع به سرمایه ۲۷ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه دارویی برکت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران " قنقش " در هفته آینده

مجمع عمومی شرکت قند نقش جهان در تاریخ برگزار ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ شد.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود " کگهر " از فردا

شرکت سنگ آهن گهرزمین از اعلام زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

" قتربت " از بهار سال آینده سود می دهد

شرکت قند تربت حیدریه زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: