۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۵
بانک اقتصادنوین در مردادماه ۱۴۰۰، در ادامه روند رو به رشد خود موفق به کسب دو هزار و ۹۳۷ میلیارد ریال سود عملیاتی شد که این رقم نسبت به سود مردادماه ۱۳۹۹ حدود ۹ برابر شده است.

بانک اقتصاد نوین+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، بر اساس اطلاعات منتشرشده در سامانه اطلاع‌رسانی ناشران (کدال)، بانک اقتصادنوین در مردادماه ۱۴۰۰، حدود ۱۸ هزار و ۱۸۴ میلیارد ریال از محل واسطه‌گری مالی درآمد کسب کرده است.هم‌چنین سود پرداختی به منابع تامین شده در این بانک به ۱۵ هزار و ۲۴۷ میلیارد ریال رسیده که مقایسه این دو رقم نشان از ثبت سود عملیاتی به میزان دو هزار و ۹۳۷ میلیارد ریال در مردادماه سال جاری دارد.

این بانک در ماه مشابه سال ۱۳۹۹، حدود پنج هزار و ۷۵۱ میلیارد ریال درآمد از محل واسطه‌گری مالی کسب و در مقابل رقمی حدود پنج هزار و ۴۱۴ میلیارد ریال به منابع تامین شده سود پرداخت کرده بود.

سود عملیاتی بانک اقتصادنوین در مرداد‌ماه سال گذشته حدود ۳۳۶.۸ میلیارد ریال بود که این رقم در مردادماه امسال ۹ برابر شده است.

همچنین سود عملیاتی بانک اقتصادنوین در پنج ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰ نیز به ۱۲ هزار و ۵۷۳ میلیارد ریال رسید. این رقم نسبت به عدد ثبت‌شده در دوره مشابه سال گذشته که حدود یک هزار و ۱۵۸ میلیارد ریال است، حدود ۱۱ برابر شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سود ۳۰۰ تومانی در جیب سهامداران

سود ۳۰۰ تومانی در جیب سهامداران " سپید "

مجمع عمومی شرکت سپید ماکیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود " رانفور " از اول مهرماه

شرکت خدمات انفورماتیک اززمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
سهامداران

سهامداران " رکیش " به مجمع دعوت شدند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارت اعتباری ایران کیش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار می‌شود.
مجمع

مجمع " سخواف " سودی نداشت

مجمع عمومی شرکت سیمان مجد خواف در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: