کد خبر : ۲۴۶۳۲۰
پس از ۳ماه سخت رخ داد ؛
۰۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۹
بیشترین میزان درآمدی که سیمان خوزستان در مردادماه از خود بر جای گذاشته مربوط به سیمان و کلینکر داخلی با ۴۴۸ میلیارد ریال بوده و نرخ فروش این محصول برابر با ۴.۶۶۷.۳۹۶ ریال اعلام‌شده است.

سیمان خوزستان+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت سیمان خوزستان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال جاری مجموع درآمد‌هایی که طی این ماه از خود بر جای گذاشته برابر با ۶۵۱ میلیارد ریال اعلام‌شده و از ابتدای سال مالی تا پایان مردادماه نیز موفق به کسب درآمد ۳ هزار و ۴۴۸ میلیارد ریالی شده است.

درآمد‌های این شرکت سیمانی از ۲ بخش فروش محصولات در بازار‌های داخلی و صادراتی تشکیل‌شده که بیشترین مقدار درآمدی که به‌دست‌آمده در بازار داخلی بوده، همچنین سرمایه ثبت‌شده سیمان خوزستان برابر با یک هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال بوده است.

درآمد‌های ثبت‌شده سیمان خوزستان تا مردادماه ۱۴۰۰

روند کسب درآمد سیمان خوزستان+بورس نیوز

بر پایه این گزارش انجام‌شده توسط گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت سیمان خوزستان در مردادماه سال جاری مقدار درآمدی که از خود بر جای گذاشته نسبت به ماه گذشته ۵۶ درصد رشد را به همراه داشته و این درآمد به‌دست‌آمده در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۳۰ درصد کاهش داشته است.

بیشترین میزان درآمدی که سیمان خوزستان در مردادماه از خود بر جای گذاشته مربوط به سیمان و کلینکر داخلی با ۴۴۸ میلیارد ریال بوده و نرخ فروش این محصول برابر با ۴.۶۶۷.۳۹۶ ریال اعلام‌شده است.

فروش محصولات سخوز در مردادماه

بر اساس این گزارش، شرکت سیمان خوزستان در مردادماه سال جاری موفق به فروش ۱۲۳.۰۴۲ تن از محصولات خود در بازار‌های داخلی و صادراتی شده که بیشترین مقدار فروش را در بازار داخلی مشاهده می‌کنیم، فروش محصولات سخوز نسبت به ماه گذشته ۴۳ درصد رشد را در پی داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۵۱ درصد اُفت پیدا کرده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سود ۳۰۰ تومانی در جیب سهامداران

سود ۳۰۰ تومانی در جیب سهامداران " سپید "

مجمع عمومی شرکت سپید ماکیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود " رانفور " از اول مهرماه

شرکت خدمات انفورماتیک اززمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
سهامداران

سهامداران " رکیش " به مجمع دعوت شدند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارت اعتباری ایران کیش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار می‌شود.
مجمع

مجمع " سخواف " سودی نداشت

مجمع عمومی شرکت سیمان مجد خواف در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: