کد خبر : ۲۴۶۵۴۸
۰۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۳
فرمانده سپاه بوکان گفت: در بازرسی از محل مورد نظر این تعداد۶۶ دستگاه استخراج ارز دیجیتال ماینر که به صورت فعال و متصل به شبکه برق در حال کار بود، کشف و ضبط شد.

ماینر+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، حسین جمشیدی،  فرمانده سپاه بوکان اظهار کرد: در بازرسی از محل مورد نظر این تعداد۶۶ دستگاه استخراج ارز دیجیتال ماینر که به صورت فعال و متصل به شبکه برق در حال کار بود، کشف و ضبط شد.وی با بیان اینکه این تعداد ماینر ۳۹ هزار کیلووات در ساعت برق مصرف می‌کنند، ادامه داد: پس از کشف این مکان دستگاه‌های نصب شده به همراه تجهیزات آن جمع آوری و ضبط شد.

فرمانده سپاه بوکان با اشاره به اینکه برخورد با فعالیت ماینر‌ها در این شهرستان همچنان ادامه دارد، گفت: استفاده از شبکه برق و نداشتن مجوز برداشت ارز دیجیتال ممنوع بوده و در صورت مشاهده توسط عوامل نیروی‌های انتظامی و نظامی با هماهنگی‌های قضایی جمع آوری خواهد شد.

 جمشیدی خاطرنشان کرد: پاسداران گمنام امام زمان (عج) تا کنون و در سه عملیات مختلف موفق به کشف و ضبط بیش از ۱۲۰ دستگاه ماینر در سطح شهرستان شده اند.

فرمانده سپاه بوکان با بیان اینکه فعالیت ماینر‌ها سبب افزایش بار مصرف برق و خاموش شدن خط تولید بسیاری از کارخانه‌ها و واحد‌های تولیدی شده گفت: دستگاه ماینر مصرف برق بالایی دارد و سودجویان با نصب این دستگاه در کارگاه‌های دور افتاده و متروکه به صورت غیرقانونی اقدام به استخراج ارز دیجیتال می‌کنند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سود ۳۰۰ تومانی در جیب سهامداران

سود ۳۰۰ تومانی در جیب سهامداران " سپید "

مجمع عمومی شرکت سپید ماکیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود " رانفور " از اول مهرماه

شرکت خدمات انفورماتیک اززمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
سهامداران

سهامداران " رکیش " به مجمع دعوت شدند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارت اعتباری ایران کیش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار می‌شود.
مجمع

مجمع " سخواف " سودی نداشت

مجمع عمومی شرکت سیمان مجد خواف در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: