کد خبر : ۲۴۶۵۸۷
در معاملات هفته جاری؛
۱۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۰
شرکت پشم شیشه ایران با هدف ایجاد بازاری منسجم و قانونمند و حذف واسطه گری در معاملات خرید و فروش مستقیم بین فروشنده و خریدار، اقدام به عرضه پشم شیشه تولیدی خود در بورس کالای ایران کرده است.

بورس کالا+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، شرکت پشم شیشه ایران با هدف ایجاد بازاری منسجم و قانونمند و حذف واسطه گری در معاملات خرید و فروش مستقیم بین فروشنده و خریدار، اقدام به عرضه پشم شیشه تولیدی خود در بورس کالای ایران کرده به طوری که این شرکت در هفته جاری موفق به فروش ۵۵ تن از این محصول به ارزش تقریبی ۱۱ میلیارد ریال شد؛ عرضه‌های مستمر و منظم محصولات پشم شیشه و ایزوگام این شرکت در بورس کالا ادامه خواهد داشت.بر این اساس، با توجه به چشم انداز تغییر و تحولات در آینده فروش محصولات شرکت و با برنامه ریزی‌های صورت گرفته، محصولات پشم شیشه و ایزوگام به صورت مستمر و منظم در بازار بورس کالای ایران عرضه می‌گردد، تا با کاهش نوسانات مخل بازار، شفافیت در فرآیند فروش و خروج از بازار سنتی، آینده‌ای روشن را برای این محصولات در بازار رقم بزند.

عایق حرارتی و صوتی پشم شیشه این شرکت نیز با تولید سالانه ۹۰۰۰ تن با نام تجاری پشم شیشه و با نماد PSH-DSMGLWO-۰۰ در بورس کالای ایران عرضه می‌شود.

این گروه از محصولات عایق‌ها به دونوع پشم شیشه رولی یا پتویی و پشم شیشه پنلی یا تخته‌ای تقسیم می‌شود و کاربرد‌های آن در عایق کاری سقف سوله‌ها، بدنه مخازن بزرگ، کانال‌ها و تاسیسات، دیواره کوره‌ها، صنایع پتروشیمی، نفت، گاز، سقف ساختمان و کانتینر‌ها است.

ظرفیت اسمی تولید محصول پشم شیشه در سال ۹ هزار تن بوده که با انتقال کارخانه به سایت جدید واقع در منطقه ویژه اقتصادی شیراز ظرفیت تولید این محصول، به ۱۴۰۰۰ تن در سال خواهد رسید.

لازم به ذکر است، محصول ایزوگام این شرکت نیز وارد بازار بورس کالای ایران شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" وسبحان " به سوددهی افتاد

شرکت سرمایه گذاری سبحان زمان سوددهی به سهامداران را اعلام کرد.
سوددهی

سوددهی " واعتبار " از نخستین ماه زمستان

شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
در مجعم

در مجعم " غمهرا " ۴۱۲ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت گروه تولیدی مهرام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "لپیام" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت گسترش صنایع پیام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: