۱۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱
نشست تعاملی حمایت از محرومان منطقه با تاکید بر فعالیت‌های گروه‌های جهادی با حضور منصور یزدی‌زاده مدیرعامل، مهدی بهرامی معاونی پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن، احمد یوسفی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لنجان، محمدی فرمانده و سروان علیزاده معاون بسیج سازندگی سپاه شهرستان، مختاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان و علیرضا امیری مدیر روابط عمومی ذوب آهن در این شرکت برگزار شد.

نشست تعاملی ذوب+بورس نیوزبرگزاری نشست تعاملی حمایت از محرومان منطقه در ذوب آهن اصفهان

به گزارش بورس نیوز، منصور یزدی‌زاده، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این جلسه گفت: ذوب آهن اصفهان تا آنجا که در توانش باشد، کمک به محرومان منطقه را به عنوان یک مسئولیت اجتماعی مد نظر دارد و این کار موجب رضایت خاطر همه مسئولین و کارکنان این شرکت است.وی افزود: بهترین کمک به محرومان، بسترسازی برای اشتغال آنهاست و می‌توان در این راستا رشته‌های شغلی را در قالب تعاونی، شرکت یا کارگاه سازماندهی کرد که افزایش بهره وری را به دنبال دارد و در این راه کمیته امداد و بسیج می‌توانند بسیارکارساز و موثر باشند.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ادامه داد: این شرکت در خصوص تامین نیاز‌های خود نیز می‌تواند از محرومان منطقه حمایت کند و این کار از طریق تاسیس شرکت یا تعاونی قابل انجام است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لنجان در این نشست، فعالیت‌های گروه‌های جهادی ذوب آهن را قابل تقدیر دانست و گفت: این مجتمع عظیم صنعتی طی سال‌های گذشته در ساخت ۲۴ واحد مسکونی مشارکت و کمک نموده و این سازمان را در حل مشکلات مربوط به مسکن محرومان یاری داده است که امیدوارم این کمک‌ها با توجه به شرایط اقتصادی کشور، افزایش یابد.

 محمدی، فرمانده سپاه لنجان نیز از مدیریت ذوب آهن اصفهان و فعالیت گروه‌های جهادی این شرکت در جهت کمک به محرومان منطقه تقدیر کرد و این کمک‌ها را در شرایط کنونی جامعه بسیار ضروری و حیاتی دانست.

وی با اشاره به نقش مهم بسیج در حمایت از محرومان افزود: با انسجام و آموزش محرومان وهمچنین تاسیس تعاونی می‌توان به ویژه به افرادی که درآمدی ندارند، کمک اساسی و مهم نمود.

معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن اصفهان نیز گزارشی از فعالیت‌های این شرکت در راستای مسئولیت‌های اجتماعی ارائه داد و افزود: کمک به محرومان منطقه یکی از اولویت‌های اصلی این فعالیت‌ها است که در این راستا از کمیته امداد شهرستان حمایت‌های لازم صورت گرفته و همچنین تلاش کردیم در شرایط کرونا به دانش آموزان کمک کنیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "تمحرکه" دور هم جمع می شوند

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت ماشین سازی نیرو محرکه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ برگزار می‌شود.
پرداخت سود

پرداخت سود "چفیبر" از نخستین ماه زمستان

شرکت تولید فیبر ایران از زمان پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "کفرا" به گوش می رسد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت فرآورده‌های نسوز ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ برگزار می‌شود.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "فسا" با محور افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی فسا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.