کد خبر : ۲۴۶۶۲۲
کسب درآمد ۱۵.۵هزار میلیارد ریالی این پتروشیمی در مرداد؛
۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۷
بیشترین میزان فروش "شاراک" در مردادماه از بخش فروش محصولات در بازار صادراتی بوده و بیشترین محصول فروش رفته طی این دوره در اختیار «هیدروکربور۸۰ A» با ۱۶.۰۴۵ تن بوده است.

پتروشیمی شازند+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، پتروشیمی شازند (اراک) در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های عملیاتی طی این دوره یک‌ماهه را بالغ‌بر با ۱۵ هزار و ۵۳۰ میلیارد ریال اعلام کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه نیز درآمد‌های شناسایی‌شده خود را برابر با ۷۴ هزار و ۱۰۸ میلیارد ریال گزارش کرده، همچنین میزان سرمایه ارائه‌شده طی این دوره توسط این پتروشیمی ۸ هزار و ۶۴ میلیارد ریال به ثبت رسیده است.

عملکرد ماهانه شاراک+بورس نیوز

درآمد‌های ثبت‌شده "شاراک" از سال مالی گذشته تاکنون

روند کسب درآمد شاراک+بورس نیوز

بر پایه این گزارش صورت گرفته توسط گروه تحقیق بورس نیوز، میزان درآمدی که پتروشیمی شازند (اراک) در مردادماه کسب کرده نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۱۳۳ درصد افزایش درآمد را مشاهده کرده و در مقایسه با دوره ماه گذشته نیز کاهش اندک ۴ درصدی را به دنبال داشته، همچنین درآمد‌های "شاراک" از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه نیز ۱۶۲ درصد افزایش درآمد عملیاتی را نسبت به سال گذشته تجربه کرده است.

بیشترین میزان درآمدی که پتروشیمی شازند در مردادماه به ثبت رسانده از بخش فروش محصولات در بازار داخلی با ۸ هزار و ۳۱ میلیارد ریال بوده که در بازار داخلی نیز بیشترین درآمد را محصول «دو اتیل هگزانول» با یک هزار و ۹۴۶ میلیارد ریال در اختیار داشته است.


بیشتر بخوانید: ۴۴ تن «تری اتانول آمین» توسط "شاراک" عرضه شد


روند میزان فروش پتروشیمی شازند (اراک)

فروش محصولات مردادماه پتروشیمی شازند+بورس نیوز

بر اساس این گزارش، "شاراک" در مردادماه مجموع فروش محصولات را طی این دوره یک‌ماهه بالغ‌بر ۷۴.۴۵۵ تن اعلام کرده که نسبت به ماه گذشته کمتر از یک درصد اُفت را تجربه کرده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز موفق به افزایش فروش ۱۰ درصدی شده، همچنین از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه ۱۴۰۰ نیز میزان فروش "شاراک" برابر با ۳۳۶.۸۴۴ تن گزارش‌شده است.

بیشترین میزان فروش "شاراک" در مردادماه از بخش فروش محصولات در بازار صادراتی بوده و بیشترین محصول فروش رفته طی این دوره در اختیار «هیدروکربور۸۰ A» با ۱۶.۰۴۵ تن بوده که نرخ فروش آن ۱۴۹.۵۵۳.۲۵۶ ریال به ثبت رسیده، پرفروش‌ترین محصول در بازار داخلی را نیز «دو اتیل هگزانول» با ۴.۴۴۸ تن به خود اختصاص داده و لازم به ذکر است که گران‌ترین محصول این پتروشیمی را محصول «دو اتیل هگزانول» با نرخ ۴۳۷.۵۰۳.۸۲۲ ریال در اختیار داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" قیستو " حسابرس و بازرس قانونی انتخاب کرد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت قند بیستون در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ برگزار شد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "حکشتی " در آخرین روز تابستان

مجمع عمومی عادی شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ برگزار خواهد شد.
در مجمع

در مجمع " صبا " ۱۹۳ تومان تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری صباتامین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ برگزار شد.
اقدام به تغییر هیات مدیره

اقدام به تغییر هیات مدیره "حتاید" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تایدواتر خاورمیانه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: