کد خبر : ۲۴۶۸۶۱
۱۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۱
ماموران انتظامی در دو عملیات جداگانه در استان کرمان توانستند دو مزرعه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز را شهر کرمان و نیز شهرستان سیرجان به ارزش حدود ۲۳ میلیارد ریال کشف کنند.

دستگاه استخراج ارز دیجیتال +بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، در یکی از این عملیات‌ها ۴۸ دستگاه استخراج ارز در حاشیه شهر کرمان و دیگری شامل ۳۹ دستگاه در سیرجان به دست آمده است.براین اساس، ۴۸ دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش ۱۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال در عملیات ماموران در حاشیه شهر کرمان کشف شده است.

حمیدرضا میرحبیبی، سرپرست فرماندهی انتظامی سیرجان اظهار کرد: این دستگاه‌ها در یک کارگاه در حاشیه شهر فعالیت داشتند و یک متهم در این زمینه دستگیر و به مرجع قضایی تحویل شده است.

سرپرست فرماندهی انتظامی سیرجان نیز از کشف ۳۹ دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز و راه اندازی شده در یک کارگاه متروکه واقع در یکی از شهرک‌های صنعتی متروکه خبر داد.

سرهنگ منصور رمضان نژاد در تشریح این خبر افزود: ماموران پس از بررسی و اطمینان از موضوع، ضمن هماهنگی قضایی به همراه نماینده اداره برق در بازرسی از یک کارگاه متروکه در یکی از شهرک‌های صنعتی اطراف شهر ۳۹ دستگاه ماینر غیرمجاز کشف کردند.

سرپرست انتظامی شهرستان سیرجان با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی این دستگاه‌ها را ۸ میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: اتصال این دستگاه‌ها به برق کارگاه توسط نماینده اداره برق قطع و در این زمینه یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" وسبحان " به سوددهی افتاد

شرکت سرمایه گذاری سبحان زمان سوددهی به سهامداران را اعلام کرد.
سوددهی

سوددهی " واعتبار " از نخستین ماه زمستان

شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
در مجعم

در مجعم " غمهرا " ۴۱۲ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت گروه تولیدی مهرام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "لپیام" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت گسترش صنایع پیام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: