کد خبر : ۲۴۶۹۵۵
نگاهی به پلاک ۵۸۲ بورس تهران؛
۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹
درآمد‌های این شرکت از فروش محصولات در ۲ بازار داخلی و صادراتی به‌دست‌آمده که بیشترین مقدار را در بازار داخلی مشاهده می‌کنیم، سرمایه ثبت‌شده طی این دوره برابر با یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال گزارش‌شده است.

دارويي آرايشي بهداشتي آريان کيميا تک+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت دارویی آرایشی بهداشتی آریان کیمیا تک در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال جاری درآمد‌های حاصل‌شده خود را برابر با یک هزار و ۲۸۴ میلیارد ریال اعلام کرده و از ابتدای سال مالی تا پایان مردادماه نیز درآمدی بالغ‌بر ۶ هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال را از خود بر جای گذاشته است.

عملکرد ماهانه کیمیاتک+بورس نیوز

درآمد‌های این شرکت از فروش محصولات در ۲ بازار داخلی و صادراتی به‌دست‌آمده که بیشترین مقدار را در بازار داخلی مشاهده می‌کنیم، سرمایه ثبت‌شده طی این دوره برابر با یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال گزارش‌شده است.

درآمد‌های شناسایی‌شده "کیمیاتک" تا مردادماه۱۴۰۰

روند کسب درآمد کیمیاتک+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، میزان درآمدی که کیمیاتک در مردادماه از خود بر جای گذاشته نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۳۰ درصد افزایش درآمد را به ثبت رسانده و درآمدی که از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه اعلام‌شده ۵۲ درصد رشد را در مقایسه با سال گذشته به همراه داشته است.

بیشترین درآمدی که کیمیاتک در مردادماه گزارش کرده مربوط به «محصولات بهداشتی» با ۷۹۱ میلیارد ریال بوده و از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه نیز از این بخش ۳ هزار و ۱۰۱ میلیارد ریال درآمد کسب‌شده است.

مقدارتولید و فروش کیمیاتک+بورس نیوز

مقدار فروش محصولات دارویی آرایشی بهداشتی آریان کیمیا تک در مردادماه سال جاری ۵.۲۰۶.۶۸۰ عدد از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۶ درصد افزایش فروش را به همراه داشته، تعداد فروش محصولات این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان مردادماه ۲۲.۴۲۷.۰۷۹ عدد از محصولات به فروش رفته که بیشترین مقدار فروش را در بازار داخلی به خود اختصاص داده است.

پرفروش‌ترین محصولی که کیمیاتک در مردادماه به فروش رسانده متعلق به «محصولات بهداشتی» با ۳.۶۹۸.۷۵۲ عدد اعلام‌شده و همچنین گران‌ترین محصول ارائه‌شده توسط شرکت کیمیاتک مربوط به محصولات «آرایشی» با ۳۷۵.۳۷۴ ریال بوده است.

نگاهی دقیق‌تر به این شرکت

شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی آریان کیمیا تک یا سرمایه ۱۵۰۰ میلیارد ریال در حالی شاهد درج نمد خود در فهرست نرخ‌های بورس اوراق بهادار است و در لیست انتظار عرضه اولیه سهام قرارگرفته که این شرکت و برند مشهور را در خود جای‌داده است.

مای، شون، الارو و نئودرم، کالیستا و نوت از جمله برند‌های مطرح آرایشی و بهداشتی تحت فعالیت این شرکت هستند؛ همچنین گروه صنعتی گلرنگ با ۳۸.۷ درصد مالکیت، سهامدار عمده شرکت محسوب می‌شود. شرکت تأمین سرمایه بانک ملت نیز به‌عنوان مشاور پذیرش در کنار شرکت آریان کیمیاتک قرارگرفته است.

بر این اساس بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که نماد شرکت آریان کیمیا تک با نماد «کیمیاتک» در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس تهران درج شد.

مدیر پذیرش اوراق بهادار در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «با توجه به موافقت هیئت پذیرش اوراق بهادار در جلسه ۱۶مهرماه ۹۹ با پذیرش سهام شرکت آریان کیمیا تک در بورس اوراق بهادار تهران به‌عنوان پانصد و هشتاد و دومین شرکت پذیرفته‌شده در بورس در بخش «محصولات شیمیایی»، طبقه «تولید شوینده‌ها، فرآورده‌های بهداشتی، عطر و محصولات آرایشی» و نماد «کیمیاتک» در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شده است.

کلیدی­‌ترین گروه محصولات شرکت دارویی، آرایشی، بهداشتی آریان کیمیا تک در حوزه آرایشی و مراقبت از پوست، ضد آفتاب‌ها، کرم‌های مرطوب‌کننده و کرم‌های دست و صورت است که در بیش از ۹۰ درصد برند‌های موجود شرکت ازجمله مای، شون، الارو و نئودرم، کالیستا و نوت تولید می‌شوند. این گروه محصولات بیشترین سهم بازار را در بین گروه محصولات تولیدی شرکت دارا هستند.

موضوع اصلی فعالیت شرکت تولید، توزیع، خرید، فروش، واردات و صادرات مواد اولیه و کلیه محصولات و فرآورده‌های دارویی، آرایشی، بهداشتی، شیمیایی و مکمل‌های غذایی بوده و همچنین شرکت در زمینه خرید و فروش سهام و سایر اوراق بهادار و اخذ وام، تسهیلات و اعتبارات از بانک ­ها و مؤسسات مالی و انجام امور مربوط به تأمین مالی در چارچوب قوانین و مقررات مربوط و انتشار اوراق تأمین مالی در جهت منافع شرکت نیز فعالیت دارد.

همچنین شرکت موفق به کسب مجوز‌های زیادی در دوره فعالیت خود شده که در این راستا می‌توان به اخذ پروانه بهره‌برداری از وزارت صنایع و معادن، اخذ گواهینامه GMP ((Good Manufacturing Practice و اخذ گواهینامه Free Sale Certificate (گواهی صادرات محصول از سازمان غذا و دارو) اشاره کرد.

افزون بر این جوایز و افتخارات شرکت دارویی، آرایشی، بهداشتی آریان کیمیا تک نیز بسیار فراوان بوده که در این راستا می‌توان به دریافت تندیس زرین برند محبوب مصرف‌کنندگان برای برند‌های مای و شون، دریافت تندیس جایزه ملی نشان (برند) تجاری برتر ایران، دریافت تندیس تقدیر از صادرکننده نمونه کشور و دریافت تندیس حمایت از کالای ایرانی در بزرگداشت روز صنعت و معدن اشاره کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران " فزرین " با یکدیگر در مجمع

مجمع عمومی شرکت زرین معدن آسیا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴برگزار شد.
سود یک ریالی

سود یک ریالی "خفناور" در جیب سهامداران

مجمع عمومی شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ برگزار شد.

"وثوق" در مجمع ۴۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری وثوق امین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۸برگزار می‌شود.

" زقیام " در راه رسیدن به سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کشت و دام قیام اصفهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: