کد خبر : ۲۴۶۹۵۷
سودسازی بانک گردشگری به ازای هر سهم بررسی شد؛
۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵
مقدار سرمایه بانک گردشگری همچنان بدون تغییر نسبت به سال گذشته ۶ هزار میلیارد ریال گزارش‌شده، همچنین سود انباشته ارائه‌‎شده بانک گردشگری در پایان سال ۱۳۹۹ برابر با ۸ هزار ۸۲ میلیارد ریال بوده که با افزایش ۳۷۳ درصدی مواجه بوده است.

بانک گردشگری+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، بانک گردشگری در گزارش صورت‌های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به اسفندماه ۱۳۹۹ مجموع درآمد تسهیلات اعطایی و سپرده‌گذاری و اوراق بدهی طی این دوره یک‌ساله برابر با ۸۲ هزار و ۵۸۶ میلیارد ریال ارائه‌شده که رشد نزدیک ۴۰ درصدی را نسبت به سال گذشته از آن خودکرده، خالص درآمد تسهیلات و سپرده‌گذاری این بانک با افزایش ۳۹۶ درصدی به ۱۲ هزار و ۵۶۴ میلیارد ریال رسیده است.

سود خالص صورت سود و زیان وگردش+بورس نیوز

مجموع درآمد عملیاتی بانک گردشگری در پایان سال مالی منتهی به اسفندماه ۱۳۹۹ برابر با ۲۱ هزار و ۷۶۴ میلیارد ریال گزارش‌شده و این در صورتی است که نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیر ۱.۵۵۸ درصدی را به ثبت رسانده است.

سود خالص روند سود و زیان 5 سال اخیر وگردش+بورس نیوز

هزینه‌های مالی بانک گردشگری در پایان سال مالی منتهی به اسفندماه ۱۳۹۹ در مقایسه با سال گذشته ۸۰ درصد افزایش را به همراه داشته که مبلغ ۱۶ هزار و ۹۸۲ میلیارد ریال را از خود بر جای گذاشته، همچنین این بانک با سود خالص ۲۹۷ میلیارد ریالی مواجه بوده که نسبت به سال گذشته ۵۱ درصد کاهش پیداکرده و سود خالص هر سهم برابر با ۲۰ ریال بوده که ۸۰ درصد اُفت داشته است.

صورت‌وضعیت مالی منتهی به اسفندماه ۱۳۹۹

بر پایه این گزارش صورت گرفته، بانک گردشگری در گزارش صورت‌وضعیت مالی پایان اسفندماه سال خود مجموع دارایی‌های ثبت‌شده را برابر با ۷۱۱ هزار و ۶۱۸ میلیارد ریال ارائه کرده که رشد ۹۱ درصدی را نسبت به سال گذشته شاهد بوده و تسهیلات اعطایی و مطالبات از اشخاص غیردولتی بیشترین مقدار دارایی این بانک را با ۱۳۵ هزار و ۳۵۳ میلیارد ریال از آن خودکرده است.

مقدار سرمایه بانک گردشگری همچنان بدون تغییر نسبت به سال گذشته ۶ هزار میلیارد ریال گزارش‌شده، همچنین سود انباشته ارائه‌‎شده بانک گردشگری در پایان سال ۱۳۹۹ برابر با ۸ هزار ۸۲ میلیارد ریال بوده که با افزایش ۳۷۳ درصدی مواجه بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" وسبحان " به سوددهی افتاد

شرکت سرمایه گذاری سبحان زمان سوددهی به سهامداران را اعلام کرد.
سوددهی

سوددهی " واعتبار " از نخستین ماه زمستان

شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
در مجعم

در مجعم " غمهرا " ۴۱۲ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت گروه تولیدی مهرام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "لپیام" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت گسترش صنایع پیام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: