کد خبر : ۲۴۷۲۰۹
نسخه‌های مردادماه این داروساز بررسی شد؛
۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۸
عمده‌ترین درآمد حاصل‌‎شده طی این دوره در اختیار «قرص و دراژه و کپسول» با ۳۹۹ میلیارد ریال بوده که نرخ فروش این محصول برابر با ۳.۸۲۲.۵۱۳ ریال گزارش‌شده است.

داروسازی ابوریحان+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت داروسازی ابوریحان طی عملکرد یک‌ماهه منتهی به پایان مردادماه سال ۱۴۰۰، معادل ۸۰۶ میلیارد ریال از محصولات خود را به فروش رساند.

 «دابور» طی عملکرد ۵ ماهه سال مالی منتهی به پایان اسفندماه سال ۱۴۰۰ سرمایه ثبت‌شده خود را ۶۰۰,۰۰۰ میلیون ریال اعلام کرده و از ابتدای سال مالی تا پایان مردادماه نیز مبلغ ۳ هزار و ۷۶۰ میلیارد ریال درآمد فروش داشته است.

عملکرد ماهانه دابور در مردادماه+بورس نیوز

میزان درآمد شناسایی‌شده "دابور"

روند کسب درآمدهای دابور+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، درآمدی که داروسازی ابوریحان در مردادماه سال جاری از خود بر جای گذاشت، نسبت به دوره یک‌ماهه مشابه سال گذشته ۳۹درصد افزایش‌ را مشاهده کرد ضمن آنکه درآمد عملیاتی شناسایی‌شده تجمیعی که از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه اعلام کرده در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۴۶درصد رشد را شاهد بوده است.

شرکت داروسازی ابوریحان در مردادماه سال جاری بیشترین میزان درآمد را از بخش فروش محصولات در بازار داخلی با ۸۵۷ میلیارد ریال در اختیار داشته است.


بیشتر بخوانید: "دابور" و ادامه صف فروش ۷۵ روزه


بیشترین درآمد حاصل‌‎شده طی این دوره در اختیار «قرص و دراژه و کپسول» با ۳۹۹ میلیارد ریال بوده که نرخ فروش این محصول برابر با ۳.۸۲۲.۵۱۳ ریال گزارش‌شده است.

میزان فروش محصولات "دابور"

روند فروش محصولات داروسازی ابوریحان+بورس نیوز

شرکت داروسازی ابوریحان در پایان مردادماه سال ۱۴۰۰، میزان فروش ماهانه خود را طی این دوره برابر با ۱۱۸.۶۰۱ هزار عدد گزارش کرده که این عدد نسبت به ماه گذشته با کاهش ۲۰ درصدی روبه‌رو بود.

بر همین اساس باید اشاره شود که از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه نیز فروش محصولات دارویی این شرکت بالغ‌بر ۶۰۷.۸۴۰ هزار عدد بوده که در مقایسه با سال گذشته با اُفتی ۲۴ درصدی همراه شده و همچنین بیشترین میزان فروش محصولات دارویی این شرکت از بخش «قرص و دراژه و کپسول» بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سود ۳۰۰ تومانی در جیب سهامداران

سود ۳۰۰ تومانی در جیب سهامداران " سپید "

مجمع عمومی شرکت سپید ماکیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود " رانفور " از اول مهرماه

شرکت خدمات انفورماتیک اززمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
سهامداران

سهامداران " رکیش " به مجمع دعوت شدند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارت اعتباری ایران کیش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار می‌شود.
مجمع

مجمع " سخواف " سودی نداشت

مجمع عمومی شرکت سیمان مجد خواف در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: