۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۷
با انتصاب محمدعلی شیرازی به عنوان مدیر عامل گروه مدیریت سرمایه گذاری امید، مراسم تودیع و تقدیر از ایشان در محل شرکت صباتامین و با حضور عضو محترم هیات مدیره شستا و مدیران شرکت سرمایه گذاری شستا و اعضای هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری صبا تامین برگزار شد.

مراسم تودیع و تقدیر از مدیر عامل صبا تامین برگزار شد

به گزارش بورس نیوز، محمدعلی شیرازی از اسفندماه ۱۳۹۷ مدیریت شرکت سرمایه گذاری صبا تامین را بر عهده داشته است. در طول مدیریت وی سود خالص تلفیقی شرکت از ۷۹۱ به ۹,۸۹۳ میلیارد تومان رسید که حاکی از رشدی ۱۱۵۰ درصدی است.در طول این دوره پذیرش و عرضه عمومی سهام صبا در فرابورس با مشارکت بیش از ۲ میلیون نفر صورت گرفت و صبا به بزرگترین شرکت سرمایه‌گذاری بورسی به لحاظ ارزش بازار تبدیل شد. همچنین پذیرش و عرضه سهام ۲۰ شرکت از شرکت‌های مجموعه شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در بورس تهران و فرابورس ایران انجام شد.

در دوره مسئولیت وی صبا تامین پس از ۶ سال موفق به دریافت گزارش مقبول حسابرسی طی دو دوره مالی اخیر شد و در همین دوره صبا تامین توانست بازده ۹۲۶ درصدی پرتفوی بورسی در مقابل بازده ۷۸۲ درصدی شاخص کل را کسب کند و خالص ارزش سرمایه گذاری صبا از ۵,۶۰۰ میلیارد تومان به ۴۶,۰۵۲ میلیارد تومان افزایش یافت. در پایان این جلسه علی مهدوی پارسا به عنوان سرپرست سرمایه گذاری صبا تامین معرفی شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" برکت " در مجمع به سرمایه ۲۷ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه دارویی برکت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران " قنقش " در هفته آینده

مجمع عمومی شرکت قند نقش جهان در تاریخ برگزار ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ شد.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود " کگهر " از فردا

شرکت سنگ آهن گهرزمین از اعلام زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

" قتربت " از بهار سال آینده سود می دهد

شرکت قند تربت حیدریه زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: