کد خبر : ۲۴۷۷۲۶
در بورس کالا اتفاق افتاد؛
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۲
در هفته منتهی به یک مهر ماه یک میلیون و ۵۵۳ هزار تن انواع کالا به ارزش ۱۰۲ هزار میلیارد ریال در بازار فیزیکی بورس کالا مورد دادوستد قرار گرفت.

بورس کالا+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، در هفته منتهی به یک مهر ماه یک میلیون و ۵۵۳ هزار تن انواع کالا به ارزش ۱۰۲ هزار میلیارد ریال در بازار فیزیکی بورس کالا مورد دادوستد قرار گرفت. سیمان، فولاد و آلومینیوم صدرنشینان تالار صنعتی بودند و در تالار پتروشیمی وکیوم باتوم، قیر و مواد پلیمری در صدر جای گرفتند.طی هفته اخیر در تالار محصولات صنعتی و معدنی یک میلیون و ۱۴۴ هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از ۴۸ هزار و ۶۶۷ میلیارد ریال معامله شد.

در این تالار ۹۱۰ هزار تن سیمان، ۲۳۴ هزار و ۷۷۶ تن فولاد، ۵ هزار و ۳۶۰ تن آلومینیوم، یک هزار و ۵۰۰ تن آهن اسفنجی، یک هزار تن مس، ۲۰۰ تن کک، ۱۵۰ تن کنسانتره مولیبدن، ۱۲۰ تن روی، ۱۵ تن کنسانتره فلزات گرانبها و ۴۰ کیلوگرم شمش طلا معامله شد.

شایان ذکر است در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی ۳۹۸ هزار و ۸۱۷ تن انواع کالا به ارزش ۵۱ هزار و ۹۲۲ میلیارد ریال به فروش رسید.

در این تالار ۱۳۳ هزار تن وکیوم باتوم، ۱۳۰ هزار و ۷۶۳ تن قیر، ۸۱ هزار و ۹۵۲ تن مواد پلیمری، ۳۴ هزار و ۵۳۸ تن مواد شیمیایی، ۹ هزار تن گوگرد، ۳ هزار و ۵۹۰ تن روغن پایه، ۲ هزار و ۵۰۰ تن سلاپس واکس، یک هزار تن لوب کات و ۴۴۰ تن عایق رطوبتی معامله شد.

همچنین ۱۱ هزار و ۴۷ تن کالا هم در بازار فرعی بورس کالای ایران به فروش رسید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" برکت " در مجمع به سرمایه ۲۷ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه دارویی برکت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران " قنقش " در هفته آینده

مجمع عمومی شرکت قند نقش جهان در تاریخ برگزار ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ شد.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود " کگهر " از فردا

شرکت سنگ آهن گهرزمین از اعلام زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

" قتربت " از بهار سال آینده سود می دهد

شرکت قند تربت حیدریه زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: