کد خبر : ۲۴۷۷۷۳
روند صعودی این شرکت لبنی همچنان ادامه دارد؛
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴
تمام مقدار درآمدی که شرکت غشاذر طی این دوره یک‌ماهه به ثبت رسانده از فروش محصولات در بازار داخلی بوده و طی این ۶ ماهه گذشته بیشترین درآمد در شهریورماه به‌دست‌آمده است.

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریورماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده طی دوره یک‌ماهه را برابر با ۶۱۵ میلیارد ریال اعلام کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای فصل تابستان میزان درآمدی که طی این دوره توسط این شرکت لبنی به ثبت رسانده مبلغی بالغ‌بر ۳،۱۴۹ میلیارد ریال اعلام‌شده، همچنین "غشاذر" میزان سرمایه ثبت‌شده خود را بالغ‌بر ۱,۲۳۲ میلیارد ریال گزارش کرده است.

عملکرد ماهانه غشاذر+بورس نیوز

تمام مقدار درآمدی که شرکت غشاذر طی این دوره یک‌ماهه به ثبت رسانده از فروش محصولات در بازار داخلی بوده و طی این ۶ ماهه گذشته بیشترین درآمد در شهریورماه به‌دست‌آمده است.


بیشتر بخوانید: ۵۳۹ درصد افزایش سود انباشته "غشاذر"


درآمد‌های عملیاتی "غشاذر" در شهریورماه ۱۴۰۰ 

روند کسب درآمدهای غشاذر تا شهریورماه+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، مقدار درآمدی که شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی در شهریورماه ۱۴۰۰ کسب کرده نسبت به ماه گذشته ۷ درصد افزایش را از خود بر جای گذاشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۵۸ درصد افزایش درآمد را تجربه کرده است.

بیشترین میزان درآمدی که شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی در شهریورماه سال جاری به دست آورده از محل فروش «انواع پنیر» با ۲۲۰ میلیارد ریال بوده و رتبه بعدی را نیز محصول «انواع آبمیوه» با ۹۱ میلیارد ریال به خود اختصاص داده است.

مقدار فروش محصولات "غشاذر" در شهریورماه ۱۴۰۰

فروش محصولات غشاذر در شهریورماه+بورس نیوز

بر اساس این گزارش، مقدار فروش محصولات شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی برابر با ۴،۵۰۸ تن بوده و میزان فروشی که از ابتدای سال مالی تا انتهای شهریورماه به‌دست‌آمده برابر با ۲۸،۷۵۸ تن گزارش‌شده که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۱۰ درصد افزایش پیداکرده است.

بیشترین میزان فروش محصول در شهریورماه در اختیار «انواع دوغ» با ۱،۱۳۹ تن بوده و نرخ فروش آن نیز ۴۲،۲۸۳،۵۸۲ ریال اعلام‌شده، جایگاه بعدی را پس‌ازآن «انواع آبمیوه» با ۸۴۳ به خود اختصاص داده، گران‌ترین محصول غشاذر در شهریورماه سال ۱۴۰۰ مربوط به انواع پنیر با نرخ فروش ۴۵۴،۹۰۷،۰۲۵ ریال اعلام‌شده که نسبت به ماه گذشته ۲۸ درصد افزایش نرخ را به ثبت رسانده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع " بفجر " با محور سرمایه برگزار شد

مجمع عمومی شرکت فجر انرژی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" پاسا " دست به جیب شد

شرکت ایران یاسا تایر و رابر از زمان پرداخت سود خبر داد.
پرداخت سود

پرداخت سود " قیستو " از آخرین ماه پاییز

شرکت قند بیستون از زمانبندی پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع " ثالوند " با محور سرمایه به گوش می رسد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار می‌شود.
دعوت از سهامداران

دعوت از سهامداران " دهدشت " به مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی دهدشت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: