کد خبر : ۲۴۷۸۴۵
در بازار مشتقه بورس تهران صورت می گیرد؛
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۰
دوره معاملاتی قرارداد‌های اختیار معامله خرید و فروش بر روی سهام شرکت پالایش نفت اصفهان "شپنا" در سررسید دی ماه ۱۴۰۰، از روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران آغاز می شود.

پالایش نفت اصفهان+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، دوره معاملاتی قرارداد‌های اختیار معامله خرید و فروش بر روی سهام شرکت پالایش نفت اصفهان "شپنا" در سررسید دی ماه ۱۴۰۰، از روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران آغاز می شود.معاملات مربوط به این قرارداد‌ها تنها به صورت برخط بوده و صرفاً از طریق کارگزارانی که مجوز معامالت برخط دراین بازار را دارا باشند، قابل انجام است. همچنین با توجه به راه‌اندازی سامانه مدیریت ریسک و امکان محاسبات وجوه تضمین براساس «ضوابط وجه تضمین قرارداد اختیار معامله در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران»، اتخاذ موقعیت باز فروش در قرارداد‌های اختیارمعامله، به شرط کفایت وجوه تضمین، برای تمامی فعالین بازار سرمایه امکان پذیر است.

سرمایه‌گذارانی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به «دستورالعمل معاملات قرارداد اختیار معامله در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران» و «ضوابط وجه تضمین قرارداد اختیار معامله در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران» مصوب ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ هیئت‌مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار مراجعه نمایند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کهمدا " در مجمع ۴۰۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت شیشه همدان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.

" ومهان " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ برگزار خواهد شد.
مجمع

مجمع " شفن " با موضوع افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی فن آوران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار خواهد شد.

" برکت " در مجمع به سرمایه ۲۷ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه دارویی برکت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: